به روزرسانی های تازه برای ویندوز ۱۰ عرضه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
به روزرسانی های تازه برای ویندوز ۱۰ عرضه می شود

به روزرسانی های تازه برای ویندوز ۱۰ عرضه می شود

به روزرسانی های تازه برای ویندوز ۱۰ عرضه می شود

مایکروسافت تصمیم دارد  به روزرسانی های جدیدی را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ در قالب نسخه ای موسوم به Build۱۴۹۷۱ ارائه کند.

بر اساس گفته های زددی نت، از جمله مهم ترین تحولات ویندوز ۱۰ بعد از این، به روزرسانی و اضافه شدن نسخه ای سه بعدی از برنامه گرافیکی Paint به این نسخه ویندوز است.

نسخه سه بعدی برنامه پینت، Beihai نام گرفته و در حالی که فعلا برخی کاربران خاص و توسعه دهندگان ویندوز به آن دسترسی دارند، از اواخر زمستان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این نسخه از برنامه پینت تنها به زبان انگلیسی طراحی شده است.

در این نسخه از ویندوز ۱۰ ،تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم : به جای خط فرمان قدیمی ویندوز یا همان Command Prompt از قابلیت تازه ای به نام PowerShell استفاده شده است که در بخش منوی فایل ها در دسترس است و کاربران می توانند از آن استفاده کنند .

البته آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند همچنان از Command Prompt برای اجرای فرامین مختلف استفاده کنند می توانند با مراجعه به بخش تنظیمات ویندوز ۱۰ این کار را انجام دهند.

همچنین با استفاده از این نسخه از ویندوز ۱۰ ،کاربران با  به روزرسانی برنامه آفیس خود می توانند کتاب های سازگار با دستگاه های کتابخوان الکترونیک مانند کیندل را در محیط مرورگر Edge مطالعه کنند. این کتاب ها به کتاب های EPUB شهرت دارند.

در آخر باید بگوییم که برنامه های جانبی ویندوز ۱۰ نیز در نسخه جدید ارتقا یافته اند و از جمله مرورگر Edge به مترجم جدید، بخشی برای نمایش اطلاعیه ها و پیام رسانی و همین طور قابلیت یادداشت نویسی مجهز شده است.

همچنین فروشگاه آنلاین این سیستم عامل، عکس ها و بخش Studios gamesمایکروسافت نیز در این نسخه از ویندوز دچار تغییراتی شده است .

نظر شما در رابطه با به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ چیست ؟

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت