با حذف اپلیکیشن فیسبوک به عمر باتری گوشی خود بیفزایید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
با حذف اپلیکیشن فیسبوک به عمر باتری گوشی خود بیفزایید

با حذف اپلیکیشن فیسبوک به عمر باتری گوشی خود بیفزایید

با حذف اپلیکیشن فیسبوک به عمر باتری گوشی خود بیفزایید

داشتن شارژ برای گوشی های هوشمند یکی از مهترین دغدغه های کاربران است . به همین جهت ما ، شما را در جریان اپلیکیشنی که از شارژ گوشی به مقدار زیادی استفاده می کند می گذاریم . در ادامه با آی تی نما همراه باشید .

چند سال پیش بسیاری از کارشناسان عقیده داشتند که اپلیکیشن فیس‌بوک یکی از گزینه‌هایی است که شارژدهی باتری را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. در حالی که در سال گذشته فیسبوک با نظریه کارشناسان موافقت کرد و اعلام کرد که نسخه‌ی آپدیت شده‌ی این اپلیکیشن دیگر از مشکل مورد نظر رنج نمی‌برد.

اما در حال حاضر کاربران اعلام کرده اند همواره با مشکل قبلی دست به گریبان هستند  و علت این مشکل نصب اپلیکیشن فیس‌بوک است.

Tech World Zone اخیرا با استفاده از اپلیکیشن Metal (یکی از جایگزین‌های فیس‌بوک یا توییتر) آزمایش جالبی را از نصب اپلیکیشن فیس‌بوک روی گوشی نکسوس ۶ پی انجام داده است. نتایج این آزمایش به مدت یک هفته بررسی شده است که با حذف اپلیکیشن فیس‌بوک، میزان شارژدهی باتری در هر روز ۲۰ درصد بیشتر شده است. بعد از حذف این اپلیکیشن، علاوه بر بهبود مشکل باتری، عملکرد گوشی اندرویدی نیز بهتر از قبل می‌شود.

از آنجایی که بخش باتری اندروید نمی‌تواند اطلاعات دقیقی از میزان انرژی مصرف‌شده توسط اپلیکیشن فیس‌بوک نشان دهد؛ اما جالب است بدانید حتی اگر گوشی مورد نظر به اینترنت وصل نباشد، همچنان اپلیکیشن فیس‌بوک در حال کار است.

فیسبوک در همین راستا بیانیه ای منتشر کرد اما به نظر می رسد که بحث مشکل عملکرد گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی همچنان باقی است .

بیانیه فیسبوک به شرح زیر است که مستقیما به مشکل باتری اشاره‌ نشده است :

اخیرا گزارش‌هایی از مشکل سرعت اپلیکیشن خود روی پلتفرم اندروید داشته‌ایم. ما در حال بررسی موضوع هستیم و در اسرع وقت به‌روزرسانی جدید منتشر خواهد شد. ما روی بهبود این وضعیت تمرکز ویژه‌ای داریم.

در آخر ما به شما توصیه می کنیم که برای حفظ میزان شارژدهی باتری گوشی ، اپلیکیشن فیسبوک را از گوشی خود پاک کنید و برای استفاده از فیسبوک همواره با وارد شدن در سایت اصلی فیسبوک توسط مرورگر گوشی اقدام کنید .

منبع : PHONEARENA

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت