رومینگ همراه اول در ۳۰ کشور ارزان شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

رومینگ همراه اول در ۳۰ کشور ارزان شد.

رومینگ چیست؟

امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا وپیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند.

رومینگ همراه اول در ۳۰ کشور ارزان شد

رومینگ شرکت همراه اول در ۳۰ کشور ارزان شد و این کاهش قیمت شامل تماس، پیامک و اینترنت می باشد.در ادامه باسایت آی تی نما همراه باشید.

شرکت همراه اول در روز سه شنبه ۱۹ مرداد  همزمان با شروع بیست و دومین سالگرد فعالیت خود اعلام کرد که تعرفه رومینگ تماس، پیامک و اینترنت همراه در ۳۰ کشور دنیا کاهش داده است. این کشورها شامل  فرانسه، سوئیس، هلند، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، مالزی، کره‌جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، یونان، مجارستان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد و کانادا می باشد. در این میان همراه اول تنها نام ۲۲ کشور که از این کاهش تعرفه استفاده می کنند نام برده است و از نام بردن ۸ کشور خودداری کرده است.پیش از این قراردادهای تخفیفی همراه اول با ۱۰ کشور بود که اکنون این تعداد به ۳۰ کشور رسیده است.

از این پس مشترکان همراه اول می توانند سیم کارت خود را در خارج کشور توسط رومینگ فعال کنند و از این تعرفه جدید استفاده کنند و این تخفیف کامل بوده و شامل تماس های داخلی دریافتی، تماس های داخلی و تماس با ایران و پیامک های ارسالی می باشد.

طرح تعرفه های تخفیفی که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارائه شده است تا ۱۱ دی ماه(پایان سال جاری ملی) اعتبار دارد.

جالب است بدانید رومینگ همراه اول در ۱۱۲ کشور دنیا برقرار است و شامل ۲۷۰ اپراتور موبایل می‌شود. همراه اول هم اکنون در ۲۹ کشور دنیا دیتای رومینگ ارائه می‌دهد.

منبع: آی تی نما

 

 

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت