بازی پوکمون گو برای نخست وزیر نروژ دردسر ساز شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
بازی پوکمون گو برای نخست وزیر نروژ دردسر ساز شد

بازی پوکمون گو برای نخست وزیر نروژ دردسر ساز شد

بازی پوکمون گو برای نخست وزیر نروژ دردسر ساز شد

بازی پوکمون گو مدت کوتاهی پس از انتشار طرفداران بسیاری پیدا کرد به طوری که این بازی نزد همگان محبوب شد و بسیاری از کاربران را به خود وابسته کرد .ناگفته نماند که به دلیل ماموریت ها و مراحلی که کاربران را در این بازی درگیر می کرد و جان آنها را به خطر می انداخت ، این بازی در بسیاری از کشورها ممنوع شد .

گفتنی است که این بازی جذاب باعث شده است رهبر حزب لیبرال‌های نروژ، خانم Trine Skei Grande در صحن مجلس به ادامه بازی خود بپردازد و انتقاد بسیاری از افراد را برانگیزد . علاوه بر این نخست وزیر کشور نروژ خانم  Erna Solberg  نیز در مجلس به انجام بازی خود ادامه داده است . منتهی بازی پوکمون گو برای نخست وزیر نروژ دردسر ساز شد .

پس از منتشر شدن این خبر خانم Grande با چهره ای خوشحال در شبکه اجتماعی توییتر بیان کرد : « من بارها در مورد بازی پوکمون گو با او صحبت کرده‌ام، اما باید بدانید که ما خانم‌ها می‌توانیم دو کار را به صورت همزمان انجام دهیم. »

پاسخ خانم Grande بسیار جالب بوده است و به هیچ عنوان قصد ندارد که این بازی اعتیاد آور را از خود دور کند حتی در صحن مجلس .

Erna Solberg  نخست وزیر نروژ یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی پوکمون گو است به صورتی که در سفر اخیری که به کشور اسلواکی داشت ، بیان کرده است که من همیشه مدت زمان معینی برای انجام بازی پوکمون گو می گذارم . در این سفر او برای به دست آوردن یکی از تخم مرغ ها ۱۰ کیلومتر پیاده روی باید کند البته نمی دانیم که Solberg این کار را انجام داده است یا خیر ؟

شما می توانید با مطالعه مقاله آسیب شناسی بازی پوکمون گو اطلاعات بیشتری در رابطه با این بازی کسب کنید .

نظر شما در رابطه با بازی جذاب پوکمون گو چیست ؟

منبع : TheNextWeb

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت