نسخه بازنگری شده گلکسی نوت ۷ هم منفجر شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
نسخه بازنگری شده گلکسی نوت 7 هم منفجر شد

نسخه بازنگری شده گلکسی نوت ۷ هم منفجر شد

نسخه بازنگری شده گلکسی نوت ۷ هم منفجر شد

پس از انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ ، سامسونگ تصمیم گرفت که گوشی های نوت ۷ را به صورت داوطلبانه تعویض کند و به جای یک گوشی گلکسی نوت ۷ معیوب نسخه سالم آن را تحویل دهد . این فراخوانی که بسیار هزینه بر بود توسط سامسونگ انجام شد و همگان انتظار داشتند که دیگر مشکلی برای این سری از گوشی ها به وجود نمی آید اما متاسفانه گوشی های فراخوانی شده هم با مشکل انفجار رو به رو شده اند که این خبر برای سامسونگ بسیار تاسف آور است و گویا قرار نیست این کابوس های سامسونگ پایان پذیرد و سامسونگ باید فراخوانی دومی را راه اندازی کند .

نسخه بازنگری شده گلکسی نوت ۷ هم منفجر شد : این خبر تعجب همگان را برانگیخت و همه را به شوک فروبرد چون هیچکس از گوشی های نسخه جدید و فراخوانی شده توقع منفجر شدن را نداشت و این خبر همه مدیران سامسونگ و گروه های حامی ایمنی مصرف کننده و مشتریان و تحلیل گران بازار را متحیر کرد .

یکی از نسخه های سری جدید و بازبینی شده گلکسی نوت ۷ سامسونگ  در خطوط هوایی Southwest امریکا منفجر شد . هیچ یک از مقامات شرکت سامسونگ هنوز قبول نکرده اند که این گوشی جزء نسخه های جدید و بازبینی شده است اما صاحب این گوشی بیان کرده است که گوشی خود را در تاریخ ۲۱ سپتامبر بعنوان یک گوشی جایگزین برای گوشی گلکسی نوت ۷ قبلی خود از یک فروشگاه متعلق به AT&T‌ دریافت کرده است.

در راستای این خبر اداره هوانوردی امریکا (FAA) و کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی امریکا (CPSC) بررسی های خود را آغاز کرده اند و پیگیر این قضیه شده اند .

املا گیلبرت-مدیر اجرایی سابق کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی امریکا در این زمینه بیان کرد : اگر گوشی آتش گرفته از سری گوشی‌های تعمیر شده باشد که باز هم در جیب فرد مورد نظر آتش گرفته، من حدس میزنم که باید شاهد فراخوانی دیگری از سوی سامسونگ باشیم.

نانسی نورد از اعضای سابق کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی گفته خانم گیلبرت را تایید کرد و خاطرنشان نمود که اگر گوشی منفجر شده از دسته گوشی های بازنگری شده باشد ، شرکت سامسونگ باید مجددا فراخوانی گوشی های گلکسی نوت ۷ را انجام دهد .

اگر به صورت دقیق مشخص شود این گوشی جزء سری گوشی های نسخه جدید باشد سامسونگ علاوه بر هزینه گزافی که برای فراخوانی اولیه صرف کرده است مجدد باید هزینه کند با این تفاوت که متقاعد کردن مشتریان در مورد استانداردهای کنترل کیفیت این گوشی بسیار سخت تر از قبل می شود .

منبع : ANDROIDHEADLINES

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: معرفی گلکسی اس 8 پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند | آی تی نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت