مقایسه آیفون ۷ با گوشی های پیکسل ساخت گوگل

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
مقایسه آیفون 7 با گوشی های پیکسل ساخت گوگل

مقایسه آیفون ۷ با گوشی های پیکسل ساخت گوگل

مقایسه آیفون ۷ با گوشی های پیکسل ساخت گوگل

گوشی های پیکسل ساخت شرکت گوگل از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ بهره برده است و می توان از آن بعنوان قدرتمندترین گوشی اندرویدی نام برد . همچنین این گوشی ها مجهز به رم ۴ گیگابایتی است . گوگل با ساخت گوشی های پیکسل قصد دارد تا با کمپانی اپل رقابت کند اما براساس نتایج اولیه‌ی بنچمارک گیک‌بنچ گوشی های پیکسل گوگل در برابر آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس عملکرد ضعیف تری داشتند .

طبق نتایج ثبت شده گیگ بنچ پیکسل های گوگل در عملکرد تک هسته ای امتیاز ۱۶۰۷ را کسب کردند در حالی که آیفون ۷ امتیاز ۳۴۳۰ را از آن خود کرد . همچنین در عملکرد چند هسته ای گوشی های پیکسل امتیاز ۴۱۴۷ را کسب کرد  و گوشی آیفون ۷ امتیاز ۵۶۰۰ را کسب کرد . ارجحیت آیفون ۷ به دلیل بهره بردن از پردازنده  A10 فیوژن است در حالی که گوشی های پیکسل دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ هستند .

در این میان حتی  آیفون ۶ اس که جزء گوشی های سال گذشته اپل است امتیاز ۲۵۰۸ را کسب کرده است و از پردازنده  اسنپدراگون ۸۲۱ بهتر عمل کرده است .

البته باید خاطرنشان کرد که نتایج بنچمارک نشان از عملکرد قطعی بهتر در استفاده های روزمره ندارد و فقط معیار مناسبی برای مقایسه قدرت خام بین دو پردازنده می باشد .

منبع : GIZMOCHINA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت