توییتر night mode را به اپلیکیشن اندرویدی خود اضافه کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

23123213213-e1467206597376

توییتر night mode را به اپلیکیشن اندرویدی خود اضافه کرد

توییتر یک آپدیت جدید برای نسخه اندرویدی خود عرضه کرده که در این بروزرسانی امکان فعال کردن night mode، به این اپلیکیشن اضافه شده است.

این روزها، night mode در اپلیکیشن‌های مختلف ارائه می‌شود. میزان مطالعه از طریق گوشی‌های همراه توسط کاربران در حال افزایش است، بخصوص شب هنگام و پیش از خوابیدن که این موضوع می‌تواند تاثیر بدی روی چشم‌ها داشته باشد. کلمات سیاه‌ رنگ در پس‌زمینه‌ای سفید و روشن، چیزی نیست که همه کاربران بخواهند در شرایط کم‌نور و بخصوص شب‌ها، مشاهده کنند و در هر صورت نمی‌توان با این وضعیت زمان زیادی را به مطالعه با گوشی اختصاص داد. برخی از افراد ترجیح می‌دهند شب‌ها، نور صفحه دستگاه کاهش یابد تا راحت‌تر بتوانند مطالعه کنند. آنچه گفته شد باعث شده تا بسیاری از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها از ابزارهای فیلترینگ نور آبی بهره ببرند. هر روز شاهد بروزرسانی اپلیکیشن‌های مختلفی هستیم که امکان استفاده از night mode را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

نسخه اندرویدی اپلیکیشن توییتر نیز بروزرسانی شده و حالا یک حالت مخصوص شب را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد. با فعال کردن این گزینه رنگ‌بندی اپلیکیشن به رنگ تیره تغییر خواهد کرد تا از این طریق در نور کم بتوان راحت‌تر با اپلیکیشن یاد شده کار کرد. تنها اشکالی که در این ویژگی جدید به چشم می‌خورد، این است که گزینه‌ای برای فعال شدن خودکار night mode در ساعات خاص وجود ندارد و علاوه بر این، نسخه iOS توییتر هنوز امکان بهره بردن از night mode را در دسترس کاربرانش قرار نداده است. انتظار می‌رود طی چند هفته آینده شاهد عرضه آپدیتی برای نسخه iOS نیز باشیم. البته این مورد فقط یک حدس است و هنوز رسما خبری در مورد نسخه iOS اعلام نشده است.

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که از night mode در اپلیکیشن‌های مختلف بهره می‌برید؟ به نظر شما این قابلیت باید به اپلیکیشن‌های دیگر نیز اضافه شود؟

نقل از زومیت

منبع PHONEARENA

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت