تعویض گوشی گلکسی نت ۷ به صورت داوطلبانه توسط سامسونگ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

 

تعویض گوشی گلکسی نت 7 به صورت داوطلبانه توسط سامسونگ

تعویض گوشی گلکسی نت ۷ به صورت داوطلبانه توسط سامسونگ

چندی پس از رونمایی و عرضه گوشی های گلکسی نت ۷ که جدیدترین پرچم دار سامسونگ محسوب می شود با اخبار منفجر شدن آن روبه رو شدیم. پس از منفجر شدن متوالی چندین گوشی گلکسی نت ۷ سامسونگ با خبر توقف عرضه این گوشی ها مواجه شدیم.

در قبال این اخبار امروز شاهد تصمیم گیری جدیدی از سامسونگ هستیم. سامسونگ اعلام کرد گوشی های گلکسی نت ۷ فروخته شده را تعویض خواهد کرد تا به بررسی آن بپردازد تا از انفجار آن و هر گونه اتفاقی جلوگیری کند.

شرکت سامسونگ به صورت رسمی اعلام  کرد: تصمیم گرفته است که به صورت داوطلبانه گوشی های کسانی که از گلکسی نت ۷ استفاده می کردند را تعویض می کند.

طبق تحقیقاتی که مسئولین این کمپانی کره ای پس از گزارش های انفجار آن انجام دادند به این نتیجه رسیدند که مشکل اصلی از باتری آن است.

از بین افرادی که این گوشی را خریداری کرده اند حدود ۳۵ نفر گزارش کرده اند که با انفجار آن مواجه شده اند که انفجارها بسیار خطرناک بوده و احتمال وقوع یک حادثه فجیع را در پی دارد.کمپانی سامسونگ برای جلوگیری از حادثه ای ناگوار و حفظ سلامت مشتریان به فروش این گوشی خاتمه داده است و اعلام کرده است تا زمانی که مشکل باتری این گوشی ها حل نشده است هیچ محصولی فروخته نمی شود.

در این میان یک میلیون واحد از گوشی گلکسی نت ۷ فروخته شده است و احتمال انفجار هر یک از انها وجود دارد و ممکن است که هریک از آنها دارای باتری معیوب باشد و برای صاحبان آن درد سرساز باشد.

به همین دلیل کمپانی سامسونگ اعلام کرد که حاضر است به صورت داوطلبانه دستگاه های فروخته شده را پس بگیرند و به جای آن گوشی گلکسی نت ۷ جدید تحویل دهد.

شرکت سامسونگ تضمین کرده است که با همکاری شرکای خود این عمل به راحتی و بدون دغدغه برای مشتریان صورت می گیرد.

منبع SAMMOBILE

 

 

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: نسخه بازنگری شده گلکسی نوت 7 هم منفجر شد | آی تی نما | اخبار آی تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت