همکاری هواوی و لایکا زمینه ساز تحولی جدید در عکاسی

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

همکاری هواوی و لایکا زمینه ساز تحولی جدید در عکاسی

همکاری هواوی و لایکا زمینه ساز تحولی جدید در عکاسی

هواوی و لایکا براساس توافق نامه جدید قرار است مرکز تحقیق و توسعه ای برای گسترش فناوری های جدید در زمینه دوربین گوشی های موبایل احداث کنند . همکاری هواوی و لایکا زمینه ساز تحولی جدید در عکاسی است و توسط قرارداد بین این دو شرکت دوربین گوشی های هوشمند متحول می شود .

از آنجایی که گوشی های هواوی پی ۹ و پی ۹ پلاس مجهز به دوربین دوگانه تحت لیسانس لایکا است مهمترین دلیل برای رشد و نقاط قوت این دو گوشی محسوب می شود . باید بگوییم لایکا جزء بهترین کمپانی های تولید کننده دوربین در جهان به شمار می رود .

هواوی و لایکا به طور رسمی اعلام کردند که براساس توافق نامه ای که برای توسعه فناوری های جدید به امضا رسیده است قرار است مرکزی برای تحقیق و توسعه ایجاد کنند تا در این مرکز به تکنولوژی های جدید در زمینه دوربین گوشی های هوشمند بپردازند . از جمله مواردی که بر روی آن تمرکز خواهند کرد سیستم‌های جدید اپتیکال، پردازش تصاویر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را می توان نام برد .

شرکت هواوی و لایکا نام مرکز جدید تحقیقاتی را Max Berek Innovation Lab قرار دادند و علت این نام گذاری به خاطر این است که مکس برک، نام اولین مخترع آلمانی است که اولین لنز لایکا را توسعه داده است . در واقع این مرکز در دفتر مرکزی لایکا در Wetzlar آلمان قرار گرفته است .

مدیر عامل شرکت هواوی رس ژنگفی بیان کرده است که در آینده ای نزدیک تا بیش از ۹۰ درصد از ترافیک رد و بدل شده شامل تصاویر و ویدیو خواهد بود  . در این میان انتظار خواهد رفت که در آزمایشگاه تحقیق و توسعه هواوی و لایکا پیشرفته ترین فناوری ها در زمینه دوربین گوشی های هوشمند انجام شود و در اختیار کاربران دارای محصولات هواوی قرار گیرد .

رئیس هیئت مدیره لایکا دکتر آندریاس کافمن در این زمینه بیان کرده است همکاری هواوی و لایکا زمینه ساز تحولی جدید در عکاسی گوشی های هوشمند است و می تواند انقلابی در صنعت عکاسی موبایل صورت دهد .

حال باید منتظر باشیم که همکاری هواوی و لایکا چه تحولی در زمینه عکاسی در گوشی های هوشمند ایجاد می کند همانطور که در گوشی های پی ۹ و پی ۹ پلاس شاهد تغییر شگرفی در زمینه دوربین بوده ایم .

منبع : ANDROIDCOMMUNITY
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت