نمایشگر هواوی میت ۹ مجهز به فناوری FingerSense

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
نمایشگر هواوی میت 9 مجهز به فناوری FingerSense

نمایشگر هواوی میت ۹ مجهز به فناوری FingerSense

نمایشگر هواوی میت ۹ مجهز به فناوری FingerSense

گوشی هواوی میت ۹ و میت ۹ پورشه دیزاین ، نسل جدید گوشی های پرچم دار کمپانی هواوی هستند . نمایشگر گوشی های هواوی میت ۹ و میت ۹ پورشه دیزاین که به تازگی رونمایی شده است مجهز به فناوری FingerSense است .

نمایشگرهای لمسی حدود یک دهه است که در گوشی های هوشمند وجود دارند و به فناوری هایی از جمله تاچ سه بعدی در آیفون‌های اپل و همچنین فناوری مشابهی در پیکسل‌های گوگل اشاره کرده که با تنظیم فشار وارده می‌توان دستورات متفاوتی را صادر کرد. ولی هواوی در گوشی های پرچم دار جدیدش از فناوری جدیدی استفاده کرده است .

در فناوری FingerSense گوشی‌هوشمند نوع تماس با نمایشگر را درک می‌کند . به بیانی دیگر در نمایشگری که مجهز به فناوری FingerSense است علاوه بر شناسایی میزان فشار وارد شده، گوشی قادر است نوع تماس ایجاد شده را نیز شناسایی کند. میت ۹ قادر است تا ضربه زدن روی نمایشگر، لمس، تماس با انگشت شست و تماس ناخن را از همدیگر تشخیص دهد.

کمپانی هواوی توانسته است تا با استفاده از این فناوری ، قابلیت های متعددی را به گوشی هوشمند خود بیفزاید . بعنوان مثال با دو بار ضربه زدن روی نمایشگر امکان ثبت اسکرین شات وجود دارد.

همچنین با استفاده از فناوری  FingerSense گوشی هوشمند می تواند تماس قلم با نمایشگر را از تماس انگشت تشخیص دهد و این قضیه می تواند زمینه ساز برای ایجاد قابلیت های جدیدی برای تولیدکنندگان باشد .

نظر شما در رابطه با گوشی های میت ۹ و میت ۹ پورشه دیزاین که از فناوری FingerSense استفاده می‌کنند، چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 منبع : ANDROIDHEADLINES
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت