پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره شخص

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره شخص

پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره شخص

اپلیکیشن تلگرام  اپلیکیشنی است که در بین کاربران بسیار محبوب است در این نرم افزار که روز به روز بر تعداد کاربرانش افزوده می شود امکاناتی وجود دارد که در بسیاری از موارد کاربردی و کارگشا است به عنوان مثال شما شماره شخصی را ندارید ولی می خواهید با داشتن آی دی طرف مقابل با او ارتباط برقرار کنید و یا اینکه در بسیاری از موارد برای شما پیش آمده باشد که آدی تلگرام خود را به شخص مقابل می دهید تا با او در تلگرام ارتباط داشته باشید و هیچ تمایلی نداشته باشید که شماره خود را به آن شخص دهید .

برای همه این موارد ابتدا باید بدانید که آی دی یا همان username طرف مقابل چیست ؟ در ادامه با آی تی نما همراه باشید

ساخت آی دی در تلگرام

برای ساخت آی دی تلگرام  تنها کافی است وارد تنظیمات تلگرام شده و در قسمت username عبارتی که مد نظرتان است را وارد کنید این درواقع id  شما خواهد شد  .

پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره شخص

برای پیدا کردن افراد در تلگرام  بدون آنکه شماره شخص را داشته باشید تنها کافی است که آی دی طرف مقابل را داشته باشید برای این کار سه روش وجود دارد که به آن اشاره می کنیم .

روش اول : سرچ افراد توسط آی دی تلگرام 

در این روش در قسمت سرچ ، آی دی طرف مقابل را به همراه @ وارد می کنیم و در نسخه اندروید و دسکتاپ هیچ فرقی نمی کند . به عنوان مثال برای پیوستن به کانال همراه رایانه کافی است در قسمت سرچ hamrahpc1@را وارد کنید و به کانال آن ملحق شوید .

untitled

روش دوم : هنگامی که در قسمت سرچ آی دی را وارد کردید ولی نتوانستید شخص مورد نظر خود را پیدا کنید می توانید از این روش استفاده کنید به صورتی که همان آی دی شخص مقابل را همراه با @ برای یک شخصی در تلگرام بفرستید .پس از آن این عبارت حالت لینک دار به خود می گیرد و با ضربه زدن به آن می توانید چت با آن شخص را آغاز کنید .

روش سوم : در این روش باید مرورگر خود را باز کنید و در آن  «نام کاربری/telegram.me» را وارد کنید و به جای کلمه نام کاربری آی دی شخص مقابل را وارد کنید .

منبع : آی تی نما

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه ها

  1. با سلام و تشکر از مدیر زحمتکش و فعال وب سایت آی‌تی‌نما

    یه سوال :
    اگر آی‌دی طرف را هم نداشته باشیم چطور می تونیم شماره تلگرامش را پیدا کنیم؟

  2. پینگ بک: خطای ایمیل در اسنپ چت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت