اخباری جدید در رابطه با آیفون ۸

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

اخباری جدید در رابطه با آیفون 8

اخباری جدید در رابطه با آیفون ۸

با وجود اینکه گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به تازگی وارد بازار شده اند اما اخیرا اخباری در زمینه گوشی های نسل بعدی آیفون یعنی آیفون ۸ به گوش می رسد . در زمینه اخباری جدید در رابطه با آیفون ۸  در ادامه با ای تی نما همراه باشید .

همانطور که می دانید گوشی های آیفون ۷ نزدیک به یک ماه است که منتشر شده است و هنوز برای همگان تازگی دارد و گرد کهنگی بر روی آن ننشسته است ولی با این حال اخباری در رابطه با نسل بعدی گوشی های آیفون ساخت کمپانی اپل در راه است که احتمالا نام آن آیفون ۸ است .

گفتنی است که سال ۲۰۱۷ دهمین سالی است که کمپانی بزرگ اپل گوشی های آیفون را روانه بازار می کند . گویا اپل قصد دارد که گوشی نسل بعدش را با تغییرات گسترده و امکاناتی جدید همراه کند و به دنبال آن جشن ده سالگی را بگیرد .

در رابطه با نام گذاری گوشی نسل بعد ایفون هنوز اطلاعاتی در دست نیست ولی بر طبق گفته ها و شنیده ها این گوشی iphone 8 نام خواهد گرفت .

یکی از کاربران  Weibo به نقل از یکی از کارمندان شرکت اپل در شبکه اجتماعی اش بیان کرده است که قرار است در  آیفون ۸ همانند آیفون ۴ اس از پنل جلویی و پشتی شیشه ای استفاده شود . البته این موضوع قبلا هم ذکر شده بود و چندان تازگی ای ندارد زیرا کو مینگ پول یکی  از تحلیل‌گران حوزه‌ی فناوری چندی پیش در رابطه استفاده از پنل های شیشه ای در کنار فریم فلزی در آیفون ۸ خبر داده بود .

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط یکی از کاربران Weibo قرار است در آیفون ۸ از بدنه سرامیک در رنگ سفید یا مشکی استفاده شود .

همچنین علاوه بر این ها از پلن سوم هم سخنی به میان آمده است ولی جزئیات طرح سوم در دست نیست و باید منتظر باشیم که شرکت اپل چه فکری در سر دارد .

نظر شما در این رابطه چیست ؟

منبع GIZMOCHINA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت