پیکسل های گوگل توسط اچ تی سی ساخته شده است

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

پیکسل های گوگل توسط اچ تی سی ساخته شده است

پیکسل های گوگل توسط اچ تی سی ساخته شده است

شب گذشته در جریان کنفرانس گوگل در سن فرانسیسکو گوشی های جدید پیکسل و پیکسل ایکس ال معرفی شد و اعلام شد که این گوشی ها توسط شرکت گوگل ساخته و طراحی شده است و اسمی از اچ تی سی به میان نیامد ولی در حقیقت شرکت اچ تی سی ساخت گوشی های گوگل را برعهده داشته است .

به طور یقین باید بگوییم پیکسل های گوگل توسط اچ تی سی ساخته شده است زیرا جف گوردون، مدیر ارشد ارتباطات آنلاین اچ‌تی‌سی اعلام کرده است که این شرکت تایوانی همکار سازنده‌ی گوشی‌های پیکسل بوده است.

در واقع این اولین باری نیست که شرکت اچ تی سی با گوگل همکاری می کند . در صورتی که گوشی های نکسوس ۹ و حتی نکسوس وان نیز توسط این شرکت ساخته شده است .

شرکت گوگل برای گوشی های پیکسل از شرکت اچ تی سی کمک گرفته اما طراحی سخت افزاری را خود برعهده گرفته و سفارش ساخت گوشی را به اچ تی سی سپرده است . به همین دلیل گوگل هیچ اسمی از اچ تی سی بر روی گوشی و یا حتی در کنفرانس نبرده است .

در آخر باید بگوییم که همکاری گوگل و اچ تی سی همانند همکاری شرکت اپل و فاکسکان است . گوگل گوشی خود را از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری طراحی می کند و شرکت اچ تی سی به عنوان شریک سخت افزاری آن را می سازد .

 

 

 منبع :  PHONEARENA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت