منتظر اضافه شدن تماس ویدیویی به واتس‌اپ باشید!

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
این روزها تماس ویدیویی برای برخی از کاربران نسخه بتا واتساپ فعال شده و احتمالا به زودی سایر کاربران نیز به این ویژگی دست خواهند یافت.

در ماه دسامبر خبرهایی شنیده می‌شد که حکایت از اضافه شدن تماس ویدیویی به واتساپ داشت. اکنون به نظر می‌رسد که به زمان اضافه شدن این ویژگی به واتساپ نزدیک شده‌ایم. در واقع برخی از کاربران گزارش داده‌اند که اکنون امکان تماس ویدیویی بر روی نسخه بتا اپلیکیشن بتا برای آنها فعال شده است و اسکرین شات‌هایی نیز از رابط کاربری تماس ویدیویی واتساپ منتشر شده است.

کاملا مشخص است که تماس ویدیویی خیلی زود به واتساپ اضافه می‌شود اما مشخص نیست که کدام کاربران ابتدا به این ویژگی دسترسی خواهند داشت؛ کاربران نسخه بتا، همه کاربران یا فقط برخی از کاربران به‌صورت دعوت‌نامه‌ای(همانطور که در اضافه شدن ویژگی تماس صوتی شاهدش بودیم). هیچ چیز قطعی نیست فقط باید منتظر باشیم ببینیم این ویژگی چگونه اضافه خواهد شد.

گفته می‌شود واتساپ تصمیم دارد ویژگی‌های جالب توجه دیگری را نیز اضافه کند. عضویت در گروه‌ها با ارسال لینک و تگ‌های NFC، ارسال ویس میل و ارسال فایل‌های zip و Vcf برخی از این ویژگی‌ها هستند.

nexus2cee_whatsapp-video-call-3-668x461نقل از جی اس ام

منبع androidpolice

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت