دیگر منتظر تولید گوشی های نکسوس گوگل نباشید

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
دیگر منتظر تولید گوشی های نکسوس گوگل نباشید

دیگر منتظر تولید گوشی های نکسوس گوگل نباشید

دیگر منتظر تولید گوشی های نکسوس گوگل نباشید

در کنفرانس اخیر گوگل ، گوشی های سری جدید گوگل به  نام های پیکسل و پیکسل ایکس ال جایگزین گوشی های سری نکسوس شد . این گوشی های سری جدید از سخت افزار های قدرتمندی بهره برده اند که در کمتر محصولی دیده می شود .

بعد از تولیدات گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال مدیران داخلی گوگل بیان کردند که دیگر منتظر تولید گوشی های نکسوس گوگل نباشید زیرا تولید این  سری از گوشی ها متوقف شده است .

گفتنی است که قبل از این گوشی های هوشمند سری نکسوس به موفقیت های بسیاری دست یافته بود . همچنین در سال پیش با همکاری شرکت هواوی و ال جی گوشی های نکسوس ۵ ایکس (Nexus 5X) و نکسوس ۶ پی (Nexus 6P) را تولید کردند که طرفداران بسیاری داشت و باعث محبوب شدن این سری از گوشی ها شد . لکن مدیران اجرایی گوگل بیان کرده اند که این شرکت هیچ تصمیمی برای ساخت محصولات سری نکسوس ندارد و طبق این گفته تولید تبلت کوچک هواوی که در همکاری با گوگل ساخته خواهد شد نیز شایعه است .

در ادامه باید باید بگوییم سازندگان ، فروش گوشی های هوشمند نکسوس ۵ ایکس و نکسوس ۶ پی را متوقف کرده اند و هیچ رد پایی از این گوشی ها در فروشگاه های رسمی گوگل وجود ندارد اما در فروشگاه های رسمی دیگر می توانید این گوشی ها را پیدا کرد ولی مشخص نیست که تا چه مدت زمانی این گوشی ها هستند و عرضه می شوند .

در آخر باید بگوییم که گوگل با تولید گوشی های سری پیکسل قصد دارد که با کمپانی اپل رقابت داشته باشد . سازندگان این گوشی تصمیم دارند که تولیدات خود را به نرم افزار های کاملی شامل دستیار مجازی گوگل همراه کنند .البته هنوز به طور دقیق مشخص نیست که دستیار مجازی گوگل در دیگر پرچم داران شرکت ها قرار خواهد گرفت یا خیر ؟

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت