بیشتر کاربران اندروید به حذف اپلیکیشن های خود می پردازند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
بیشتر کاربران اندروید به حذف اپلیکیشن های خود می پردازند

بیشتر کاربران اندروید به حذف اپلیکیشن های خود می پردازند

بیشتر کاربران اندروید به حذف اپلیکیشن های خود می پردازند

طبق گزارش های منتشر شده ،کاربران اندروید به دلیل فضای ذخیره‌سازی کمتر، بیشتر از کاربران آی او اس اقدام به حذف بازی‌ها و اپلیکیشن‌های دستگاه‌های خود می‌کنند.

تحقیقات جدید حاکی از این است که بیشتر کاربران اندروید به حذف اپلیکیشن های خود می پردازند . احتمال اینکه کاربران اندروید اپلیکیشن‌های دستگاه خود را حذف کنند، دو برابر احتمال این کار در میان کاربران آی او اس (iOS) است.

اپس‌فلایر (AppsFlyer) بیش از ۲۰ میلیون حذف برنامه را بین ماه‌های سپتامبر تا اکتبر امسال رهگیری و بررسی کرده است. بر اساس یافته‌های این موسسه، به طور متوسط از هر ۱۰ برنامه کاربردی نهایتا ۳ برنامه حذف شده بودند. این یافته خود جالب توجه است؛ اما زمانی که محققان این نتیجه را بر اساس سیستم‌عامل‌ها تقسیم‌بندی کردند، به یک تفاوت بزرگ در میان کاربران پی بردند.

بر اساس این بررسی ها به طور متوسط، احتمال حذف یک اپلیکیشن اندروید، دو برابر احتمال حذف یک اپلیکیشن آی‌او‌اس است . دلیل این عمل هم کاملا واضح است . از آنجایی که آیفون‌ها و آیپدها با فضای ذخیره‌سازی بیشتری در مقایسه با دستگاه‌های اندرویدی به بازار ارائه می‌شوند و مشکلی از نظر حافظه ذخیره سازی ندارند و به همین دلیل به حذف برنامه ها و بازی ها کمتر می پردازند .

گزارش مشابهی بیان می‌کند، احتمال این که کاربران اندروید یک بازی را از روی گوشی خود حذف کنند، در مقایسه با کاربران آی‌او‌اس بیشتر است. این گزارش حاکی است که ۴۳ درصد از بازی‌های اندرویدی حذف می‌شوند. این در حالی است که کاربران آی‌او‌اس تنها ۱۳ درصد از بازی‌های دستگاه خود را حذف می‌کنند.

در آخر باید بگوییم که محققان اپس‌فلایر دریافتند که نرخ حذف برنامه‌های کاربردی در ایالات متحده آمریکا در مقایسه با سایر کشورهای جهان در پایین‌ترین سطح قرار دارد.در سوی دیگر این طیف، در بازارهای در حال ظهور -جایی که گوشی‌های ارزان‌قیمت مورد توجه هستند-  نرخ حرف برنامه‌های کاربردی بسیار بالا است. این مورد احتمالا به این دلیل رخ می‌دهد که کاربران آمریکایی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در مقایسه با کشورهایی با بازارهای در حال ظهور، معمولا دارای فضای ذخیره‌سازی بیشتری روی دستگاه‌های خود هستند و معمولا نیازی به اقدامات مدیریت فضای حافظه ندارند.

منبع : PHONEARENA

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت