تعرفه رومینگ ایرانسل برای زائران اربعین اعلام شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
تعرفه رومینگ ایرانسل برای زائران اربعین اعلام شد

تعرفه رومینگ ایرانسل برای زائران اربعین اعلام شد

تعرفه رومینگ ایرانسل برای زائران اربعین اعلام شد

تعرفه رومینگ ایرانسل و تماس بین الملل برای مشترکان اپراتور ایرانسل در  اجتماع عظیم اربعین حسینی(ع) اعلام شد .

بر اساس گفته ی روابط عمومی ایرانسل، از بامداد روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه، تعرفه تماس مشترکان ایرانسل با ایران و مکالمه داخلی در کشور عراق دقیقه‌ای ۹۹۰ تومان، دریافت تماس دقیقه‌ای ۵۵۰ تومان، ارسال هر پیامک ۴۹۰ تومان و اینترنت همراه با تعرفه ۴۹۰ تومان به ازای هر مگابایت محاسبه می‌شود. همچنین دریافت پیامک در کشور عراق رایگان است. این تعرفه تا ۳ آذر پا برجاست .

همچنین تعرفه تماس بین‌المللی مشترکان ایرانسل با شماره‌های عراقی از طریق شماره‌گیری ۰۰ به ۵۵۰ تومان در هر دقیقه کاهش می‌یابد.

گفتنی است که  امسال شرکت ایرانسل به مدت ۱۴روز به زائران اربعین حسینی(ع) اینترنت رایگان روزانه ارائه می‌دهد. زائران ایرانسلی می‌توانند حتی بدون نیاز به داشتن شارژ در حسابشان، از اینترنت رایگان روزانه ایرانسل بهره‌مند شوند.

پیشنهاد ایرانسل ویژه اربعین ، به مدت ۱۴روز به زائران اربعین حسینی(ع) اینترنت رایگان روزانه ارائه می‌دهد. قابل ذکر است که زائران ایرانسلی می‌توانند حتی بدون نیاز به داشتن شارژ در حسابشان، از اینترنت رایگان روزانه ایرانسل بهره‌مند شوند.

زائرین توسط این تعرفه می توانند به راحتی و با استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌رسان با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشند و مکالمه صوتی، گفت‌وگوی متنی و ارسال فایل انجام دهند.

فعال‌سازی پیشنهاد ویژه اربعین :

مشترکان ایرانسل می‌توانند برای فعال‌سازی این پیشنهاد ویژه، کد دستوری *۱۱۱*۸# را در ایران یا عراق شماره‌گیری کنند؛ فعال‌سازی پیشنهاد ویژه اربعین ایرانسل رایگان است و نیازی به داشتن شارژ در حساب ایرانسلی ندارد و استفاده از آن صرفا در کشور عراق و از روز ۲۰ آبان تا سوم آذر ۹۵ به مدت ۱۴ روز امکان‌پذیر است.

همچنین ایرانسل تاکید کرده است که قبل از خروج از کشور ، حتما امکان رومینگ سیمکارت خود را با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱# فعال کنند.

در آخر باید بگوییم که اگر  اعتبار حساب یک مشترک ایرانسلی به پایان برسد، تماس‌های دریافتی وی قطع نخواهد شد و کسانی که با او تماس می‌گیرند، می‌توانند توسط سرویس «میزبان تماس» هزینه رومینگ را پرداخت کنند.در چنین حالتی، از طریق تلفن گویا پیامی برای تماس گیرنده پخش می‌شود و او می‌تواند از این طریق هزینه تماس را پرداخت کند.

 

منبع : خبر گزاری مهر
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت