خبر جمع آوری دکل‌ها در مسیر نجف – کربلا رد شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
خبر جمع آوری دکل‌ها در مسیر نجف - کربلا رد شد

خبر جمع آوری دکل‌ها در مسیر نجف – کربلا رد شد

خبر جمع آوری دکل‌ها در مسیر نجف – کربلا رد شد

مدیرعامل شرکت زیرساخت خبر جمع‌آوری دکل‌ها و سیستم‌های تقویت کننده ارتباطات اپراتورهای ایرانی تلفن همراه در مسیر نجف به کربلا را رد کرد.

محمدجواد آذری جهرمی رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت بیان کرد : دولت عراق تصور می‌کرد، اپراتور ایرانی اقدام به نصب تجهیزات در این مسیر کرده بود که با توضیحات داده شده، این برداشت اشتباه، تصحیح شد.

جهرمی با تاکید براینکه دولت عراق همچون ایران، اجازه نصب تجهیزات از سوی یک اپراتور خارجی در کشور خود را نخواهد داد، اظهار کرد: چراکه این امکانات در شرکت های عراق وجود دارد تا بتوانند در صورت درخواست اپراتورهای ایرانی، امکانات مورد نیاز را (براساس هزینه مشخص) در مناطق مورد نظر نصب کنند.

وی بیان کرد : فقط یکی از شرکت‌های عراقی با حمایت مالی یکی از اپراتورهای ایرانی اقدام به نصب تجهیزاتی برای افزایش کیفیت و تقویت ارتباطات تلفنی در مسیر نجف به کربلا کرده است.

همچنینجهرمی، وضعیت کیفیت ارتباطات و تبادل داده از طریق اپراتورهای ایرانی در عراق را «خوب و مناسب» توصیف کرد و ادامه داد با وجود اقدامات انجام شده از سوی اپراتورهای ایرانی و عراقی در مسیرهای منتهی به کربلا و داخل این شهر، با افزایش جمعیت و اوج ترافیک ارتباطی، ایجاد اختلال در تماس و اینترنت، موضوعی عادی است.

در آخر معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: دولت و اپراتورهای عراقی برای تسهیل ارتباطات و تبادل داده میان دو کشور در ایام اربعین همکاری بسیار خوبی با ایران داشتند و این مسئله سبب رضایت مشترکان ایرانی در عراق شده است و همه تلاشها برای بهبود وضعیت کیفیت ارتباطی زائران در حال انجام است.

منبع : خبر گزاری مهر

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت