آیفون ۷ اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

آیفون 7 اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود

آیفون ۷ اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود

به نظر می‌رسد آیفون ۷ اپل و گلکسی نوت ۷ سامسونگ در بازار شایعات و افشاگری نیز با هم رقابت سختی دارند. روزی نیست که گمانه‌زنی‌های زیادی پیرامون محصولات آتی دو غول فناوری منتشر نشود. به تازگی OnLeaks@ اعلام کرده آیفون ۷ اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد.

در حالی که قرار است اپل ماه سپتامبر از آیفون بعدی خود موسوم به آیفون ۷ رونمایی کند، بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون پرچمدار بعدی کوپرتینونشین‌ها داغ است. تا امروز بیشتر تمرکز روی دوربین دوگانه، حذف جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری، بازطراحی خطوط آنتن و میزان حافظه‌ی داخلی آیفون ۷ بوده است. اما در تازه‌ترین خبر، افشاگری به نام OnLeaks@ اعلام کرده آیفون ۷ به باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد که نسبت به باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعتی آیفون ۶ اس ۱۴ درصد ظرفیت بیشتری دارد.

البته این افشاگر اعلام کرده این خبر تا حدود زیادی درست و قابل اطمینان است ولی صد درصد نمی‌توان روی آن حساب کرد. به هر حال باید تا ماه سپتامبر و زمان رویداد رسمی اپل برای آیفون ۷ منتظر باشیم.

با اینکه ۱۴ درصد بزرگتر شدن باتری آیفون ۷ نسبت به آیفون ۶ اس لزوما به معنای ۱۴ درصد شارژدهی بهتر نیست و می‌تواند خبر خوبی برای کاربران این گوشی باشد. ضمن اینکه اگر قرار باشد آیفون ۷ پلاس نیز معرفی شود، بی‌شک باید منتظر باتری بزرگتر برای این فبلت باشیم.

نظر شما چیست؟

نقل از زومیت

منبع GSMARENA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت