منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ

منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ

این روزها خبر شگفت انگیزی در رابطه با منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژکردن به گوش می رسد در صورتی که گلکسی نوت ۷ جز جدیدترین پرچمداران شرکت سامسونگ محسوب می شود .این فبلت که چند هفته پیش رونمایی شده بود و طرفداران بسیاری پیدا کرده است و جزء اسمارت فون های کم نظیر محسوب می شود.

منفجر شدن گلکسی نوت ۷ هنگام شارژ جزء آن دسته خبرهای ناگواری است که شنیدن آن بسیار ناراحت کننده است زیرا از کمپانی سامسونگ چنین رویدادی بسیار عجیب است.

در اذامه تصاویری از منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ گذاشته شده است .گفته می شود این اتفاق به دلیل این بوده است که آن کاربر از شارژر گوشی خود استفاده نکرده است و از یک مبدل میکرو USB به یو اس بی نوع C استفاده کرده و این قضیه می تواند عامل اصلی فاجعه باشد.

منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ

منفجر شدن گلکسی نوت Galaxy Note7 هنگام شارژ

طبق این تصاویر مشخص است که گوشی به صورت کامل سوخته است اما هنوز معلوم نیست این کاربر برای شارژ گوشی خود از مبدل USB Type-C اصلی کمپانی سامسونگ استفاده کرده است و یا از مبدل های شرکت های دیگر.در این جا لازم است به شما توصیه کنیم از شارژر اصلی گوشی و مبدل اصلی گوش خودتان استفاده کنید تا از بحران ها و وقایع خطرناک این چنینی جلوگیری کنید.

 زمانی که از شارژر و کابل اصلی ای که در جعبه گوشی قرار داده شده استفاده نکنید باید شاهد این وقایع نابهنگام باشید ضمن اینکه شرکت ارائه دهنده این محصول هیچ مسئولیتی نسبت به اتفاق رخ داده ندارد .

این اتفاق هنوز به طور وسیع گسترش نیافته است و هم اکنون ما منتظر عکس العمل کمپانی سامسونگ هستیم و تا آن زمان توصیه ما به شما این است که از شارژر اصلی گوشی خود استفاده کنید و بدون اینکه دغدغه ای از این قبیل داشته باشید از گوشی خود استفاده کنید.

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت