به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون ۷

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون 7

به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون ۷

تقریبا چند روزی می شود که گوشی آیفون ۷ به دست طرفدارانش رسیده است و از آن استفاده می کنند . دارندگان گوشی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس گزارش هایی راجع به عملکرد و نحوه اجرای امکانات آن بیان کردند که در این میان می توان به ، به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون ۷ اشاره کرد .

تعدادی از کاربران آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بیان کردند که در هنگام پردازش های سنگین مثل بازی های گرافیکی و برنامه های اینترنتی حجیم صدایی شبیه صدای خش خش از داخل گوشی به گوش می رسد البته باید بگوییم که تعداد این گزارش ها به اندازه ای نیست که نگران کننده باشد اما از آنجایی که از این گوشی هوشمند چنین صداهای اضافه ای دور از انتظار است جای کمی نگرانی را دارد.

اگر بخواهیم به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون ۷ را یک مشکل فنی تلقی کنیم باید بگوییم که دلیل اصلی این مشکل به صورت دقیق مشخص نیست اما این موضوع به سیم پیچ ها و دیگر فعل و انفعالات الکترومغناطیسی بر می گردد .

همچنین مجدد تاکید می کنیم که مشکل به گوش رسیدن صدای خش خش از آیفون ۷ را نمی توان به تمام گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس تعمیم داد زیرا کاربرانی هم بوده اند که از این گوشی استفاده کرده اند و هیچ صدای اضافه ای از آن نشنیده اند .

گفتنی است که منابع خبری این موضوع را با شرکت اپل در میان گذاشته اند و موضوع را جویا شدند منتهی پاسخی از طرف اهالی  برند کوپرتینویی دریافت نکردند .

اما تا چند روز دیگر موضوع این مشکل به طور کلی روشن خواهد شد و دوست داران و طرفداران این گوشی ها با خیال راحت می توانند به خرید آیفون ۷ بپردازند .

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت