عرضه شدن سیم کارت کودک توسط همراه اول

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

عرضه شدن سیم کارت کودک توسط همراه اول

 

عرضه شدن سیم کارت کودک توسط همراه اول

از آنجایی که سال پیش مصوبه ای در رابطه با منع فروش سیم کارت به افراد زیر ۱۸ سال تصویب شد حال با خبر عرضه شدن سیم کارت کودک توسط همراه اول مواجه شدیم که خبری شاید خوشحال کننده باشد .

این سیم کارت ها در نمایشگاه تلکام هفدهم توسط همراه اول با همکاری انارستان رونمایی شد و در اختیار مشتریان قرار گرفت .ارائه سیم کارت کودک توسط دو اپراتور همراه اول و  رایتل دسترسی کاربران را به سرویس های اینترنتی و تماس و پیامک محدود می کند .

گفتنی است که این سیم کارت ها برای کاربران ایرانی فراهم شده و برای اولین بار در کشور به صورت رایگان عرضه می شود . توسط این سیم کارت دارندگان می توانند در فضایی امن و سالم و متناسب با سن کودکان و نوجوانان به وب گردی بپردازند و از برنامه های جذاب و مفید مخصوص نوجوانان استفاده کنند . همچنین دانش آموزان می توانند بسته ها اینترنتی که ویژه این سیم کارت ها هستند را خریداری کنند و از اینترنت نسل سوم با سرعت بالا استفاده کنند .

باید بگوییم که تعرفه های مکالمه و پیامک سیم کارت های دانش آموزی همانند سیم کارت اعتباری همراه اول است و دانش آموزان قادر هستند از تمامی بسته های سیم کارت های اعتباری همراه اول استفاده کنند .

جالب است بدانید این سیم کارت ها دارای :

شارژ اولیه ۵۰۰۰ تومانی

دارای یک گیگابایت اینترنت نسل سوم

۲۰ دقیقه مکالمه رایگان

۲۰۰ پیامک است .

همچنین تمامی بسته های پیامکی و طرح های تشویقی مختص سیم کارت های اعتباری برای این سیم کارت ها نیز قابل فعالسازی است .

نکته قابل توجه این جاست که سیم کارت کودک تنها توسط والدین قابل فعال سازی است و خوده دانش آموزان نمی توانند سیم کارت را فعال کنند .

نظر شما در رابطه با سیم کارت کودک چیست ؟

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت