تست سرعت عملکرد گوشی آیفون ۷ با گلکسی نوت ۷

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
تست سرعت عملکرد گوشی آیفون 7 با گلکسی نوت 7

تست سرعت عملکرد گوشی آیفون ۷ با گلکسی نوت ۷

بعد از عرضه شدن گوشی گلکسی نوت ۷ بسیاری از افرادانتظار داشتند تا گوشی آیفون ۶ اس را پشت سر بگذارد و آن را از رده خارج کند اما پس از تست سرعت از این دو گوشی متوجه شدیم که گوشی آیفون ۶ اس مجهز به پردازنده A9 و حاظه رم ۲ گیگا بایتی سرعت بسیار بالاتری نسبت به گوشی گلکسی نوت ۷ با رم ۴ گیگابایتی و پردازنده اسنپ دراگون ۸۲۰ دارد .

الان در حال حاضر که گوشی آیفون ۷ عرضه شده است را می خواهیم با گلکسی نوت ۷ مقایسه کنیم ، درحالی آیفون ۷ نیز مجهز به رم ۲ گیگابایتی است ولی از  پردازنده آن چهار هسته‌ای A10 فوژن بهره برده است .با این حال آیا گلکسی نوت ۷ می تواند از لحاظ سرعت آیفون ۷ را شکست دهد؟

برای مشاهده تست سرعت دو پرچم دار شرکت سامسونگ و اپل ویدیو زیر را تماشا کنید و تست سرعت عملکرد گوشی آیفون ۷ با گلکسی نوت ۷ را ملاحظه کنید .

 

این ویدیو توسط تیم PhoneBuff تهیه شده است . همانطور که مشاهده کردید ابتدا در هر دو گوشی توسط این تیم تایمر فعال شد تا زمان را ثبت کند و بعد از آن اپلیکیشن ها به ترتیب اجرا شد .

برای بار اول آیفون ۷ اپلیکیشن ها را در مدت زمان ۱ دقیقه و ۱۴ ثانیه اجرا کرد و گلکسی نوت ۷ در مدت زمان ۲ دقیقه و ۴ ثانیه موفق به اجرا کردن اپلیکیشن ها شد .

این تست دو بار انجام شد ، برای بار دوم همان اپلیکیشن ها اجرا شدند و این بار آیفون ۷ در مدت زمان ۲۶ ثانیه توانست همان اپلیکیشن ها را باز کند زیرا ایفون ۷ می تواند تمام اپلیکیشن ها را در رم ۲ گیگابایتی خود نگه دارد و نیاز به بارگذاری مجدد نباشد . در نهایت تست سرعت آیفون ۷ به مدت ۱ دقیقه و ۴۰ ثانیه طول کشید . در حالی که گوشی گلکسی نوت ۷ توانست به مدت ۳ دقیقه و ۱۴ ثانیه اپلیکیشن ها را اجرا کند زیرا برخی از برنامه ها را برای بار دوم بارگذاری کرد .

نظر شما در رابطه با تست سرعت این دو گوشی چیست ؟

منبع : PhoneBuff

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت