توئیتر برای همیشه فیلتر می ماند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

توئیتر برای همیشه فیلتر می ماند

توئیتر برای همیشه فیلتر می ماند

معاون قضایی دادستان کل کشور در رابطه با شایعات منتشر شده مبنی بر رفع فیلتر توییتر و جایگزین شدن آن با تلگرام بیان کرد : توئیتر برای همیشه فیلتر می ماند و به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی شود .

چندی پیش اخباری منتشر شده بود که قرار است توییتر رفع فیلتر شود و پس از آن تلگرام مسدود شده و جایگزین توییتر شود . این خبر توسط یکی از مقام برجسته در امور فضای مجازی منتشر شده و گفته است که در حال بررسی است . اما عبدالصمد خرم آبادی در رابطه با رفع فیلتر توییتر و جایگزینی آن با تلگرام بیان کرد : از آنجایی که شبکه اجتماعی توییتر در فتنه ۸۸ نقش داشته است به هیچ عنوان این شبکه اجتماعی رفع فیلتر نمی شود و توئیتر برای همیشه فیلتر می ماند .

همچنین معاون دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بیان کرد : اگر اعضای کارگروه هم به لحاظ اکثریتی که دولت در این کارگروه دارد به رفع فیلتر توییتر رای دهند باز هم فیلتر می ماند زیرا فیلتر توییتر از جانب مقام قضایی هم صورت گرفته است و به همین دلیل تنها رای مثبت اعضای کارگروه به رفع فیلتر توییتر منجر نمی شود .

خرم آبادی ادامه داد : من متعجب هستم از رفتار مسئولانی که به دنبال رفع فیلتر سایت هایی هستند که در فتنه نقش داشته اند و قضیه رفع فیلتر را بیان می کنند . مسئولان به خاطر جایگاهشان باید به دنبال جایگزینی شبکه های داخلی به جای شبکه های خاجی باشند و باعث تقویت شبکه های داخلی شوند .

نظر شما در این رابطه چیست ؟ آیا شما جز طرفداران توییتر بودید ؟

 

منبع : تسنیم
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت