نسخه جدید تلگرام : امکان انجام بازی های آنلاین

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

نسخه جدید تلگرام : امکان انجام بازی های آنلاین

نسخه جدید تلگرام : امکان انجام بازی های آنلاین

مدتی پیش نسخه ۳٫۱۲ تلگرام منتشر شد اما در حال حاضر نسخه جدیدتری از آن منتشر شده است که امکان انجام بازی آنلاین بین کاربران به آن افزوده شده است .تلگرام روز به روز نوآوری و پشتیبانی های جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه می کند که این پشتکار قابل تحسین است .

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از انتشار نسخه ۳٫۱۲ این بار تلگرام پلتفرم گیمینگ را به تلگرام افزوده و به نام نسخه ۳٫۱۳ روانه مارکت ها کرده است . با توجه به این قابلیت توسط تلگرام می توانید به انجام بازی های مختلف و رکوردی بپردازید .

به گفته تلگرام ۳۰ بازی جذاب توسط دستور  gamee@ و gamebot@ در اختیار کاربران قرار گرفته است و کاربر می تواند چه در چت خصوصی و چه در چت گروهی  با تایپ دستور  gamee@ و یا  gamebot@ لیست بازی های جذاب و رقابتی را دریافت کند و با انتخاب بازی مورد نظر بر روی دکمه پلی بزند و به صورت آنلاین توسط مرورگر وارد صفحه بازی شود .

چگونه در بازی آنلاین تلگرام به رقابت بپردازیم ؟

هر کاربری که بر روی دکمه پلی می زند یک شناسه منحصر به فردی به آن تعلق می گیرد که امتیازات کسب شده توسط کاربر با توجه به اینکه در مرورگر گوشی اتفاق می افتد در تلگرام ثبت می شود .

به عنوان مثال هنگامی که دکمه پلی را لمس می کنید و وارد بازی می شوید بعد از انجام بازی امتیاز کسب شده شما  در آن چت ثبت می شود و به اطلاع دیگر کاربران در ان چت می رسد . این رکورد شما در هر بار بازی ذخیره می شود و هر بار آخرین امتیاز شما اطلاع داده می شود و از این رو می توان با دیگر افراد حاضر در گروه به رقابت بپردازید .

گفتنی است که امکان بازی کردن به صورت تنهایی نیز وجود دارد و می توانید با ارسال این دو دستور به خود به تنهایی به بازی بپردازید و از آن لذت ببرید .

پیش نیاز های لازم برای انجام بازی آنلاین در تلگرام

بازی های آنلاین در تلگرام برای گوشی های اپل نیازمند  iPhone ۴ یابالاتر است و برای گوشی های اندروید نیازمند اندروید  ۴.۴ یا بالاتر است .

ضمنا قابل ذکر است که برای انجام بازی های آنلاین هر دو طرف باید آخرین نسخه تلگرام را دریافت کرده باشند .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت