اضافه شدن Night Mode به گلکسی نوت ۷

اضافه شدن Night Mode به گلکسی نوت 7
حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

اضافه شدن Night Mode به گلکسی نوت 7

 

Night Mode

زمانی که گلکسی نوت ۷ رونمایی شد به قابلیت Night mode در این گوشی هوشمند اشاره ای نشد. اما هنگامی که کاربران از این دستگاه استفاده نمودند متوجه شدند که تنظیمات آن به گونه ای است که نور آبی را برای راحتی و آسایش کاربران حذف میکند تا چشم آنها آسیبی نبیند. از زمانی که این گوشی رونمایی شد و کاربران از آن استفاده کردند هر روزه از این گوشی هوشمند قابلیت های جدیدی رونمایی شد که توسط خود کاربران کشف شده است و سامسونگ هیچ اطلاعاتی در زمان رونمایی از آن به رسانه ها نداده بود.

سامسونگ قابلیتی همانند Night Mode در ios را به گلکسی نوت ۷ اضافه کرد!

گلکسی نوت ۷ از جدیدترین و داغ ترین گوشی های موجود در بازار است و اخبار زیادی از آن به گوش میخورد. که در حال حاضر قابلیت night mode این گوشی سر زبان ها است،چندی پیش قابلیت دیگری که کاربران آن را یافتند این بود که مصرف باتری در حالت ذخیره انرژی کاهش پیدا میکرد.

اما برعکس سیستم عامل آی او اس شما نمیتوانید زمانی را برای فعال سازی و یا غیر فعالسازی آن تعیین کنید تنها میتوانید آن را به صورت عادی فعال و غیر فعال کنید کنید.

دلیل اینکه کمپانی سامسونگ این قابلیت را به گلکسی نوت ۷ اضافه کرد این بود که نور آبی ای که از صفحه نمایش گوشی های هوشمندی پخش میشد باعث اذیت و آزار چشم کاربران میشد.

این کار از طریق اسکرول کردن منوی باز شونده‌ی تنظیمات سریع (quick settings) از بالا به پایین ممکن می‌شود و کاربران با روشن و خاموش کردن یک گزینه می‌توانند این قابلیت کاربردی را فعال یا غیر فعال کنند. البته همانطور که در تصویر ابتدای مطلب مشاهده می‌کنید، سامسونگ این امکان را نیز در گوشی گلکسی نوت ۷ فراهم کرده که کاربران با مراجعه به بخش تنظیمات نمایشگر (display)، این فیلتر حذف نور آبی را به طور دائم فعال و یا غیر فعال کنند.

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت