شناسایی کاربران پرمصرف اینترنت نامحدود مخابرات

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

شناسایی کاربران پرمصرف اینترنت نامحدود مخابرات

مشخص شدن تکلیف کاربران پرمصرف اینترنت نامحدود مخابرات

طبق سخنان مدیرعامل مخابرات استان تهران،کاربران پرمصرف اینترنت مشخص و تعیین می گردد و آنان باید برای ایجاد تغییر عملکرد و رویه خود تصمیم گیری های جدیدی به عمل آورند به دلیل اینکه این کاربران باعث تضییع حقوق دیگر مشترکان می شوند.

شناسایی کاربران پرمصرف اینترنت نامحدود مخابرات

علیرضا صیدی مدیر عامل مخابرات استان تهران در سخنان خود گفت:برخی از مشترکان اینترنت نامحدود مخابرات از سرویس اینترنت به صورت نامتعارف استفاده می کنند.در این میان بعضی از کاربران با نصب تجهیزاتی اقدام به دانلود های غیر منصفانه می کنند که باعث می شود حق و حقوق مشترکانی که اینترنت با آنها به اشتراک گذاشته شده ضایع شود.

صیدی در ادامه افزود: به دلیل این نوع مصرف نامتعارف برخی مشترکان مخابرات برنامه هایی در زمینه جلوگیری از اقدام در نظر گرفته است.اکنون این دسته از مشترکان شناسایی شده و در حال مذاکره هستیم که با جلب رضایتشان، آنان را به نوع دیگری از قرارداد ترغیب کنیم.

طبق گفته های صیدی این دسته از مشترکان فقط تا پایان قرارداد خود یا نهایتا تا یک سال می توانند به این صورت از اینترنت به صورت نامحدود استفاده کنند، زیرا به دلیل ابلاغ مصوبه جدید بعد از اتمام قرارداد ،این افراد در صورت تمایل به دریافت اینترنت از مخابرات می توانند از سرویس اینترنت نامحدود با حجم معین اسفاده کنند.

همچنین او تاکید کرد باتوجه به ابلاغ این مصوبه آن دسته از مشترکانی که از اینترنت مصرف منصفانه ای دارند الزام به تغییر وضعیت نیستند.

مکالمه تلفن ثابت به ثابت و موبایل به دقیقه رُند می‌شود:

علیرضا صیدی مدیر عامل استان تهران درباره تعیین قیمت تماس مشترکانی که کمتر از ۳۰ ثانیه مکالمه دارند اعلام کرد:« بر اساس دستور العمل جدید وزارت ارتباطات آن دسته از تماس های داخل شهری کمتر از ۳۰ ثانیه به ۳۰ ثانیه رند می شود و هزینه نیم دقیقه برای مشترک حساب می گردد.»

همچنین صیذی درباره تعرفه های جدید افزود:« قبل از این تعرفه مکالمات داخل شهری براساس ثانیه و هر دقیقه ۳۰ ریال محاسبه می شد ولی از این به بعد با تعرفه هر دقیقه ۴۵ ریال منظور می گردد  و به دقیقه رند می شود ، همچنین مکالمات تلفن ثابت به همراه نیز رند می شود»

وی به تعرفه مکالمات خارج استانی نیز اشاره کرد و گفت: مکالمات خارج استانی تغییری نکرده  و طبق همان تعرفه ثابت دقیقه ای ۳۳ ریال بوده است.

منبع:فارس

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت