آغاز فروش سیم کارت افغانی در ایران

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

آغاز فروش سیم کارت افغانی در ایران

آغاز فروش سیم کارت افغانی در ایران

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد دومین مجوز فروش سیم کارت های تلفن همراه خارجی صادر شده است و در اولین گام فروش این سیم کارت ها در ایران آغاز می شود .

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در راستای افزایش تقاضای کاربران برای خرید سیم کارت های خارجی و حمایت از حقوق مشترکان و جلب رضایت بیشتر آنها دستور به صادر دومین مجوز فروش سیم کارت های خارجی داده است .

این مجوز توسط شرکت تجارت الکترونیک اندیشه نگار پارس قشم به ثبت رسیده و به مدت دو سال موفق به دریافت مجوز فروش سیم کارت های خارجی در داخل ایران است .

توسط شرکت مذکور کلیه مشخصات مشترکان حقیقی شامل کارت ملی (یا مشخصات گذرنامه برای اتباع خارجی)، نشانی دقیق پستی، کدپستی و شماره تماس و مشخصات کامل ثبتی مشترکان حقوقی شامل شماره، محل و تاریخ ثبت، آدرس و کدپستی مرکز اصلی شرکت همچنین مشخصات کامل کارت ملی مدیرعامل و صاحبان امضاء مجاز شرکت (مطابق با مشخصات اشخاص حقیقی) اخذ می شود و پس از ثبت و رویت اصل مدارک شناسایی یک کپی از آن را برداشته و قبض فروش رسمی را همراه با شماره تلفن به مشترک تحویل می دهند .

همچنین حق‌الامتیاز صدور این مجوز طبق قانون ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که کل مبلغ در هنگام صدور مجوز باید توسط متقاضی به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پرداخت شود .

شرکت تجارت الکترونیک اندیشه نگار پارس قشم قرار است در اولین گام  با اپراتور اتصالات همکاری لازم را به عمل بیاورد تا بتواند سیم کارت های افغانی را در ایران به فروش برساند .

گفتنی است که آغاز فروش سیم کارت افغانی در ایران قرار است در انتهای ماه آبان امسال شروع شود و کاربران افغانی می توانند از این سیم کارت استفاده کنند . همچنین این سیم کارت ها با هزینه ای پایین تر و خدمات ارزش افزوده بیشتری در اختیار مشترکین افغانی قرار می گیرد .

منبع : تسنیم
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. سلام
    همینو کم داشتیم ! سیمکارت افعانی !!!
    یه قابلیت جدیدی روی واتس اپ ایجاد شده که خبرش در لینک زیر موجود است :
    http://techshot.ir/apps/688/99509#Pos

    ” اپل همزمان با معرفی iOS 10 قصد دارد برای نخستین بار دسترسی اپلیکیشن های سوم شخص را به دستیار صوتی خود، سیری، ممکن سازد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت