عدم ابلاغ مصوبه کاهش قیمت اینترنت توسط مدیر عامل شاتل

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

عدم ابلاغ مصوبه کاهش قیمت اینترنت توسط مدیر عامل شاتل

عدم ابلاغ مصوبه کاهش قیمت اینترنت توسط مدیر عامل شاتل

مدیرعامل شاتل در مورد کاهش قیمت اینترنت کاربران نهایی با بیان اینکه تا کنون مصوبه رگولاتوری به ما ابلاغ نشده است اعلام کرد هر مصوبه‌ای که از سوی رگولاتوری به ما ابلاغ شود موظف هستیم آن را به سرعت اجرا کنیم.

احمدرضا نخجوانی مدیرعامل شرکت اینترنتی شاتل در مورد کاهش قیمت اینترنت گفت: «تا زمانی که مصوبه‌ی رگولاتوری در خصوص تغییر قیمت‌ها به شرکت‌های اینترنتی ابلاغ نشده باشد، آن‌ها نمی‌توانند در این زمینه دست به تغییراتی بزنند.

مدیرعامل شرکت شاتل گفت: «تغییر قیمت اینترنت برای کاربران نیاز به سپری کردن مراحل مشخصی دارد. هر مصوبه‌ای که از سوی رگولاتوری به ما ابلاغ شود، موظف هستیم آن را به سرعت اجرا کنیم . بنابراین در این زمینه نه تنها مصوبه‌ای ابلاغ نشده که حتی ما به عنوان یک فعال در این بازار ، از کلیات و اعداد و ارقام اشاره شده در این مصوبه نیز بی خبریم.»

نخجوانی با بیان اینکه  در حال حاضر شرکت‌های اینترننتی ۷۰ درصد درآمد خود را به شرکت مخابرات و شرکت ارتباطات زیرساخت پرداخت می‌کنند، توضیح داد:«نزدیک به دو سال و نیم پیش، سازمان تنظیم مقررات  و ارتباطات رادیویی تصمیم به کاهش قیمت اینترنت برای کاربران نهایی گرفت و در این زمینه نیز مصوبه ۱۸۱ تصویب شد. در آن زمان بی درنگ بعد از ابلاغ این مصوبه ما تخفیف‌های مورد نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را برای کاربران نهایی لحاظ کردیم. با این حال با گذشت دو سال و نیم از ابلاغ این مصوبه و بر خلاف قول صریح دوستان، نتوانسته‌ایم تخفیف در بخش پهنای باند و خدمات شبکه انتقال از شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و مخابرات ایران دریافت کنیم.»

نخجوانی اعلام کرد: «برای جلوگیری از تکرار این تجربه در خصوص مصوبه‌ی جدید باید همه بازیگران حوزه اینترنت از رگولاتوری گرفته تا شرکت ارتباطات زیرساخت  و شرکت مخابرات ایران به بند های مصوبه جدید احترام بگذارند.  رگولاتوری پیش از ابلاغ مصوبه در خصوص کاهش قیمت اینترنت باید به صورت شفاف، ابهام‌های مختلف در خصوص کاهش قیمت خدمات از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت و مخابرات را برطرف کند تا در نهایت کاربران نهایی نیز به شکل واقعی کاهش قیمت سرویس خود را دریافت کنند.»

مدیرعامل شرکت شاتل گفت:«‌نمی‌توان به واسطه‌ی چند مصاحبه در خصوص کاهش قیمت اینترنت کاربران نهایی، شرکت‌های فعال در این زمینه را محکوم به کم کاری کرد.»

نخجوانی افزود: «بازار اینترنت کشور آنقدر پر رقابت است که حتی اگر سازمان‌های بالادستی هم ما را ملزم به کاهش قیمت نکنند ما در صورت دریافت کاهش قیمت سرویس‌های مورد نظر خود از سوی شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت، برای به دست گرفتن بازار، به کاهش قیمت سرویس اینترنت خود برای کاربران نهایی اقدام می‌کنیم.»

نقل از زومیت

منبع شاتل

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت