تولید دوربین دوگانه گوشی های شیائومی و LeEco توسط سامسونگ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

تولید دوربین دوگانه گوشی های شیائومی و LeEco توسط سامسونگ

تولید دوربین دوگانه گوشی های شیائومی و LeEco توسط سامسونگ

این روزها شاهد معرفی گوشی‌های هوشمندی هستیم که از دوربین دوگانه بهره می‌برند. حال مشخص شده که ظاهرا سازنده ماژول دوربین دوگانه برای پرچمداران نیمه دوم سال جاری شرکت‌های شیائومی و LeEco احتمالا سامسونگاست.

به نظر می‌رسد دوربین‌های دوگانه در بازار امروزی، جدید هستند. درحالیکه هواوی این تکنولوژی را در برخی از گوشی‌های هوشمند پرچمدار سال ۲۰۱۶ خود قرار داده، کمپانی‌های چینی دیگری نظیر شیائومی نیز بنا به گزارش‌های جدید در حال کار روی ساخت گوشی‌های هوشمندی هستند که از دوربین دوگانه بهره برده و در نیمه دوم ۲۰۱۶ معرفی خواهند شد.

بر اساس گزارش جدیدی که از کره‌جنوبی بدست آمده، سامسونگ در حال تولید ماژول دوربین‌های دوگانه برای دو شرکت بزرگ تولیدکننده گوشی‌های هوشمند است که در این بین نام دو کمپانی شیائومی و LeEco به گوش می‌رسد. این گزارش با شایعه‌ای که چند وقت پیش در مورد پرچمدار شیائومی که از دوربین دوگانه بهره می‌برد منتشر شده بود همخوانی دارد. در هرحال، شاید این دو شرکت تنها کمپانی‌هایی نباشند که قرار است سامسونگ برای آن‌ها ماژول دوربین دوگانه تولید کند. به نظر می‌رسد در چین شرکت‌های دیگری نظیر اوپو نیز قرار است از ماژول سامسونگ بدین منظور استفاده کند.

بنابراین به نظر می‌رسد بازار به زودی پر شود از گوشی‌های هوشمندی که از دوربین دوگانه بهره می‌برند. پیش از این هم شایعاتی شنیده بودیم مبنی بر اینکه گوشی‌هوشمند پرچمدار Mi5S و Mi Note 2 شیائومی با دوربین دوگانه همراه باشند و حالا ظاهرا کمپانی LeEco و OPPO هم قرار است موبایل‌هوشمند با دوربین دوگانه عرضه کنند. احتمال دارد این گوشی‌ها ماژول دوگانه دوربین را همگی به شرکتی چون سامسونگ سفارش داده باشند.

هواوی به خوبی ثابت کرده که طریقه ساخت بهترین ماژول دوربین دوگانه را می‌داند، اما باید منتظر ماند و دید که شرکت‌های دیگری چون شیائومی، اوپو و LeEco چگونه از این ماژول در دستگاه‌های خود بهره خواهند برد و کیفیت تصاویر ثبت شده با گوشی‌های این شرکت‌ها چگونه خواهد بود.

اولین گوشی‌هوشمند شیائومی که از دوربین دوگانه بهره می‌برد باید Mi5S باشد که احتمالا نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

نقل از زومیت

منبع: GIZMOCHINA

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت