مقایسه اندروید ۷ نوقا با ios 10

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

 

مقایسه اندروید 7 نوقا با ios 10

مقایسه اندروید ۷ نوقا با ios 10

یکی از موضوعات داغ دنیای تکنولوژی و موبایل رقابت بین دو سیستم عامل برتر گوشی های هوشمند و مقایسه اندروید ۷ نوقا با ios 10 است که در این میان باید بگوییم که اندروید ۷ دارای مشکلات شبکه ای بیشتری نسبت به ios 10 است .

در پنجمارک های مختلف علاوه بر بررسی سخت افزار و ویژگی های فیزیکی ،امکانات و توانمندی و ایرادات سیستم عامل های مختلف نیز بررسی می شود . بروز ترین بررسی ها نشان دهنده این است که اندروید ۷ نوقا مشکلات و باگ هایی زیادی در زمینه  Networking دارد .

طبق آزمایشات صورت گرفته توسط شرکت Apteligent بر روی نسخه های مختلف اندروید و آی او اس مشخص شد که اندروید ۷ نوقا نسبت به اندروید ۶ مارشمالو در بخش ارتباطات و شبکه بسیار ناپایدار است. برای اینکه مفهوم مشکلات شبکه ای را بیشتر متوجه شوید باید بدانید که هر گاه یک اپلیکیشن موبایل بعد از اجرا به دلایلی همانند تماس تلفنی یا مشکلات ارتباطی (عدم دریافت اطلاعات از طریق اینترنت و سرورهای ابری) دچار خروج ناگهانی شود، این موقع است که می گوییم دارای مشکلات شبکه ای است .

البته جای امیدواری دارد که فقط ۰٫۲ درصد از گوشی های اندروید مجهز به نسخه ۷ از اندروید شده اند و با توجه با این مشکلات شبکه ای گوگل باید قبل از حضور گسترده این نسخه اندروید مشکلات و باگ ها را برطرف کند .

با توجه به جدول زیر در این آمار ، ios 10 در برابر مشکلات شبکه ، رشد ۱۸ درصدی داشته در حالی که اندروید ۷ نوقا از هر ۵ بار تست ، یکبار دچار اختلال شده است و این قضیه می تواند بر روی استقبال کاربران اندرویدی تاثیر داشته باشد .

گفتنی است که پایداری کلی اندروید ۷ نسبت به اندروید ۶ نوقا بهبود می یابد ولی باز هم با به آی او اس ۱۰ تفاوت بسیاری دارد .

حال باید منتظر باشیم که با توجه به این اطلاعات افشا شده عکس العمل گوگل چیست و چه برنامه ای برای رفع این مشکل دارد ؟

مقایسه اندروید 7 نوقا با ios 10

منبع : GADGETMATCH

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت