سامسونگ پتنت جدیدی برای نمایشگر خمیده ثبت کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

سامسونگ به تازگی پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که در آن تصویری از ویژگی‌های تازه‌‌ی احتمالی برای گلکسی نوت اج جدید، نشان داده شده است. ظاهرا این ویژگی جدید به کاربران امکان نوشتن و کشیدن طرح‌ها را در یکی از لبه‌های خمیده دستگاه می‌دهد.

Single-edge-Note-UX-patent-Aug-2015-540x540

سامسونگ برای اولین بار دستگاه‌هایی با دو لبه‌ی خمیده را با گلکسی نوت اج به بازار معرفی کرد. حالا این کمپانی کره‌ای در تلاش است تا این لبه‌ی خمیده را در سری نوت کاربردی‌تر کند. البته هنوز مشخص نیست که منظور و هدف از قابلیت نوشتن و کشیدن طرح در لبه خمیده دستگاه چیست، اما ممکن است برای مثال زمانی که در حال کار با یک اپلیکیشن هستید، بدون اینکه از آن خارج شوید بتوانید یک شماره تلفن را در لبه دستگاه یادداشت کنید.

بسیاری از پتنت‌هایی که شرکت‌های فناوری و تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند به ثبت می‌رسانند هیچگاه به حقیقت تبدیل نمی‌شوند؛ چرا که جزء بخشی از مراحل تحقیق و توسعه‌ی شرکت‌ها به شمار می‌روند. پتنت جدید نیز ممکن است هیچگاه در هیچکدام از دستگاه‌های نوت سامسونگ استفاده نشود؛ اما از این طرح می‌توانیم اشتیاق سامسونگ را برای کاربردی‌تر کردن لبه‌های خمیده‌ی نمایشگر گوشی‌های هوشمند خود، دریابیم.

نقل از زومیت

منبع sammobile
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت