پرچمدار سامسونگ و LG مجهز به مودم ۵G می شوند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
پرچمدار سامسونگ و LG مجهز به مودم 5G می شوند

پرچمدار سامسونگ و LG مجهز به مودم ۵G می شوند

پرچمدار سامسونگ و LG مجهز به مودم ۵G می شوند

پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۸ پرچم دار گوشی های سامسونگ و ال جی یعنی گلکسی اس ۹ سامسونگ و ال‌جی جی ۷  به مودم ۵G مجهز می شوند و برای اولین بار از مودم  ۵G استفاده می کنند .

اکنون با پایان سال ۲۰۱۶ مواجه هستیم و کم کم پرونده معرفی گوشی های هوشمند جدید و پرچم دار شرکت های بزرگ در حال بسته شدن است .

سال ۲۰۱۶ سالی پر از اتفاق های نابه هنجار و فراز و نشیب های زیادی بود . انفجار های گوشی گلکسی نوت ۷ و کاهش سهام سامسونگ و شکست شرکت ال جی به خاطر معرفی گوشی ماژولار جی ۵ از جمله اتفاق های سال ۲۰۱۶ بود .

علاوه بر این شکست ها ، شاهد معرفی تکنولوژی‌های جدید و محصولات تازه‌ی شرکت‌هایی مانند انویدیا، ای‌ام‌دی و حتی کوالکام آغازگر دوره‌ی جدید از بازار رقابت در عرصه‌ی موبایل نیز بودیم .

مودم های نسل پنجم اینترنت موبایل یا همان شبکه ۵G توسط شرکت کوالکام تحت نام اسنپدراگون X50 به وجود خواهد آمد و انتظار می رود که در سال ۲۰۱۸ گوشی های  Galaxy S9 و LG G7 به مودم های ۵G مجهز شوند . برنامه ریزی های شرکت کوالکام برای ارائه‌ی این مودم به سازندگان گوشی‌های هوشمند در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ است ، پس احتمالا گوشی های ساخت سال ۲۰۱۸ از این مودم بهره می برند .

البته گزارش های ارائه شده بر پایه حدس و گمان بوده است و به طور حتم نمی توانیم بگوییم ، اما طبق موارد مطرح شده و شروع فاز آزمایشی تست و بررسی شبکه‌ی ۵G در کشورهای مختلف نشان از این دارد که نسل پنجم اینترنت گوشی  به زودی و زودتر از موعد گفته شده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .

البته ناگفته نماند که این احتمال نیز وجود دارد تا سال ۲۰۱۸ اتفاقات و اختراعات مختلف آنچه را که پیش بینی ‌می‌شود را به طور کلی دگرگون سازد .

منبع ANDROIDHEADLINES

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت