قابلیت تماس تصویری به واتس اپ اضافه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
قابلیت تماس تصویری به واتس اپ اضافه می شود

قابلیت تماس تصویری به واتس اپ اضافه می شود

قابلیت تماس تصویری به واتس اپ اضافه می شود

واتس اپ یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا است و در حال حاضر شاهد تغییراتی در این سرویس پیام دهی هستیم .

واتس اپ تصمیم دارد قابلیت تماس تصویری را به اپلیکیشن خود در نسخه های اندرویدی اضافه کند . این قابلیت به صورت تصادفی در اختیار کاربران قرار می گیرد و هنوز به طور کلی در دسترس تمامی کاربران قرار نگرفته است .

اگر شما جزء کاربرانی هستید که از نسخه های بتای اخیر استفاده می کنید ، دیگر احتیاج نیست که اپلیکیشن واتس اپ خود را بروزرسانی کنید زیرا مشاهده شده است که در این نسخه ها قابلیت تماس تصویری وجود داشته است .

اگر قابلیت تماس تصویری برای واتس اپ شما فعال شده باشد و شما قصد داشته باشید که با شخصی دیگر تماس تصویری برقرار کنید ، اگر این قابلیت برای طرف مقابل شما ،فعال نشده باشد فقط یک تماس صوتی دریافت می کند . ولی با این حال تصویری که شما حین تماس مشاهده خواهید کرد، UI تماس تصویری خواهد بود و اگر در call Log خود نگاه کنید چنین تماسی را به عنوان تماس نمایش می‌دهد، اما تپ کردن کلید ویدئو، باعث نمایش یک پیغام خطا می‌شود.

اما اگر قابلیت تماس تصویری برای شما نیز فعال شده باشد ، با تپ کردن کلید تماس یا کارت یک مخاطب، امکان برقراری تماس صوتی یا تصویری را در اختیار خواهید داشت.

در آخر باید بگوییم که به گزارش سایت ANDROIDPOLICE تعدادی از کاربران برای فعال سازی تماس تصویری در واتس اپ ،  با وایپ کردن App Data و لاگین کردن مجدد توانسته اند این قابلیت را برای خود فعال کنند . اگر شما نیز می خواهید از این روش استفاده کنید حتما در ابتدا یک نسخه پشتیبان از پیام های خود بگیرید .

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن محبوب واتس اپ چیست ؟

منبع ANDROIDPOLICE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت