طرح همراه ملت رونمایی شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

طرح همراه ملت رونمایی شد

طرح همراه ملت رونمایی شد

همراه اول با همکاری بیمه ملت طرح همراه ملت را رونمایی کرد .طرح همراه ملت در روز دوم نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ با امضای سه جانبه همراه اول ، بیمه ملت ، شرکت جیرینک رونمایی شد .

طرح مشارکت همراه اول و بیمه ملت و جیرینگ که در نمایشگاه تلکام کلید خورده است و از طریق کد #۷۰۷* انجام می شود.

طرح همراه ملت رونمایی شد : این طرح با امضای مدیر عامل همراه اول آقای وحید صدوقی و مدیرعامل بیمه ملت آقای علیرضا ابراهیم پور و مدیرعامل جیرینگ آقای مهرداد خطیبی و مدیر کل نوآوری و  توسعه کسب و کار همراه اول مهندس آصفی صورت گرفته است .

مدیرعامل همراه اول اشاره کرد طرح همراه ملت جزء طرح های استارتاپ ارائه شده به همراه اول است و این طرح پس از رفع نقاط ضعف توسط همراه اول بواسطه شرکت جیرینگ و بیمه ملت اجرایی شد .

همچنین وحید صدوقی مدیر عامل همراه اول در ادامه افزود : احتمال دارد بیشتر مردم برای مراجعه به بیمه فرصت کافی را نداشته باشند . ۱۰۰ درصد در شهرها و ۸۰ درصد در روستا ها توسط این طرح می توانند ثبت نام خدمات بیمه ای را انجام دهند و با شماره گیری کد #۷۰۷* به صورت رایگان ثبت نام کنند و خدمات بیمه ای را دریافت کنند .

گفتنی است که با مشارکت همراه اول تحولی در صنعت بیمه در حال شکل گیری است و اپراتور همراه اول زیرساخت های موردنیاز را برای شرکت ها را تهیه می کند تا کاربران بتوانند از طریق تلفن همراه خدمات بهتری را دریافت کنند .

در آخر علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت بیان کرد : امروزه یکی از دغدغه ها و مشغله های ذهنی مردم بیمه است که در حال حاضر بیمه حوادث و در مدت زمان کوتاهی بیمه عمر و بیمه درمان و بیمه مسافرت و خودرو و… ارائه خواهد شد و کاربران به راحتی قادر هستند تا بدون محدودیت زمانی و مکانی بیمه مورد نظر خود را بواسطه کد  USSD خریداری کنند و از آن استفاده نمایند .

منبع : ایسنا

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت