ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید با قابلیت Tell Me همراه شدند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید با قابلیت Tell Me همراه شدند

کمپانی مایکروسافت اخیرا برنامه‌های ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید را با قابلیت Tell Me (به من بگو) همراه کرد. با استفاده از این بخش می‌توانید هر آنچه می‌خواهید پیرامون ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید را بیاموزید. با مشروح خبر و نحوه استفاده از این قابلیت همراه ما باشید.

جهت استفاده از قابلیت Tell Me ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید ، مطابق تصویر ابتدا بر روی آیکون حاوی حرف انگلیسی A و مداد لمس کرده و سپس آیکون چراغ را در کنار متن خود انتخاب کنید. کاربران تبلت‌های اندرویدی می‌توانند مستقیما آیکون چراغ را در نوار ویرایشگر سمت راست پیدا کنند.

پس از انتخاب آیکون چراغ، نوار جست‌وجوی این بخش نمایش داده می‌شود. حالا در این نوار سوالات خود پیرامون اپلیکیشن‌های ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید را بپرسید. نتایج جست‌وجو و سوال شما به‌سرعت در منوی پاپ آپ نمایش داده می‌شود؛ به‌عنوان‌مثال اگر روش افقی کردن صفحات ورد را فراموش کرده‌اید، کافی است در این نوار عبارت Landscape را وارد کنید. بدین ترتیب به‌سرعت بخش Page orientation در اپلیکیشن ورد نمایش داده می‌شود و می‌توانید به‌سرعت صفحه مربوطه را بچرخانید.ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید با قابلیت Tell Me همراه شدند

مطمئنا جست‌وجوگر قدرتمند گوگل نیز می‌تواند پاسخگوی سوالات شما باشد، با این حال اپلیکیشن‌های ورد، اکسل و پاورپوینت در اندروید ، زیردسته مایکروسافت آفیس هستند و بهترین پاسخگوی شما نیز بخش Tell Me محسوب می‌شود. علاوه بر این، به لطف قابلیت Tell Me تمامی کارها در داخل خود اپلیکیشن صورت می‌گیرند و نیازی به سرویس‌های جانبی نیست.

علاوه بر قابلیت Tell Me، امکانات جدیدی در دو اپلیکیشن مایکروسافت آفیس اندروید افزوده شده‌اند. حالا در اپلیکیشن ورد می‌توانید خانه‌های جدول را از هم تفکیک یا با هم ادغام کنید. علاوه بر این، قابلیت کامل شدن خودکار فیلد‌ها در اکسل بهبود یافته و امکان گسترش یا کوچک کردن ستون‌ها فراهم شده است.

دانلود مایکروسافت ورد (اندروید، iOS و ویندوزفون)، اکسل (اندروید، iOS و ویندوزفون) و پاورپوینت (اندروید، iOS و ویندوزفون)

نقل از گجت نیوز

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت