قابلیت جدید Live Video به اینستاگرام اضافه خواهد شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
 قابلیت جدید Live Video به اینستاگرام اضافه خواهد شد

قابلیت جدید Live Video به اینستاگرام اضافه خواهد شد

قابلیت جدید Live Video به اینستاگرام اضافه خواهد شد

اینستاگرام در حال فعالیت برای اضافه کردن قابلیت جدید Live Video ( پخش زنده ) است .

 کوین سیستروم رئیس و بنیان‌گذار Instagram طی مصاحبه با  نشریه‌ی فایننشیال تایمز بیان کرده است که این کمپانی تمایل دارد تا ویژگی جدیدی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه کند . در همین راستا در وب‌سایت روسی T Journal در هفته پیش تصاویری از اجرای آزمایشی منتشر شد .

کوین سیستروم در مصاحبه با نشریه‌ی فایننشیال تایمز بیان کرد :

پخش زنده واقعا برای ما هیجان‌انگیز است و من فکر می‌کنم افزودن این قابلیت می‌تواند آنچه را که در حال انجامش هستیم به سطحی بالاتر برساند.

اگر من می‌خواهم رابطه‌ی احساسی خود را با کسی که دوستش دارم مستحکم‌تر کنم؛ پخش تصاویر ویدیویی زنده یکی از را‌‌ه‌های فوق العاده‌ای است که می‌توان به عزیزانم نزدیک‌تر شوم.

 زمان عرضه و جزئیات قایلیت جدید Live Video توسط مدیرعامل اینستاگرام به طور دقیق بیان نشده است .تنها اطلاعاتی که در دست است همان تصاویری که نشریه T journal منتشر کرده است که براساس آن افرادی که شما آن‌ها را دنبال کردید، همانند قسمت Story در بالای صفحه‌ و با دایره‌ای قرمزرنگ حول آن برایتان نمایش داده می‌شود.

از آنجایی که قابلیت استوری اینستاگرام در ماه آگوست به این اپلیکیشن اضافه شد ، رقابت زیادی بین  اپلیکیشن‌های Visual Media مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، اسنپ‌چت و یوتیوب به وجود آمد . حال با قرار دادن ویژگی جدید پخش زنده ، رقابت بر سر امکانات بسیار افزایش می یابد .

تا قبل از این ، فیسبوک از ویژگی پخش زنده استفاده کرده بود و بالطبع از آنجایی که اینستاگرام توسط فیسبوک خریده شده است ، به زودی اینستاگرام هم به جمع نمایش‌دهندگان تصاویر زنده‌ی ویدیویی ملحق می شود.

نظر شما در رابطه با اضافه شدن قابلیت جدید انستاگرام چیست ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

منبع : THEVERGE

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت