هواوی اهداف مالی جدید خود را برای سال ۲۰۱۶ اعلام کرد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

huawei-logo

هواوی اهداف مالی جدید خود را برای سال ۲۰۱۶ اعلام کرد

هواوی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تلفن همراه در جهان، تاکنون توانسته به اکثر اهداف و پیش‌بینی‌های مالی خود در سال‌های اخیر دست یابد. پس از افزایش فروش در شش ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶، این شرکت هدف بعدی خود را فروش ۱۴۰ میلیون دستگاه تلفن همراه در سال جاری اعلام کرد.

هواوی چندی پیش اعلام کرد که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶، رشدی ۴۰ درصدی در درآمد فروش داشته است. این شرکت به تازگی هدف کلی مالی خود در سال ۲۰۱۶ را اعلام کرده و عنوان کرده است که قصد دارد به آمار فروش ۱۴۰ میلیون دستگاه در این سال دست باید. هواوی قصد دارد برای رسیدن به این هدف، ۱۵ هزار فروشگاه جدید را در سرتاسر  جهان افتتاح کند.

Huawei در سال گذشته، ۱۰۸ میلیون دستگاه تلفن همراه به فروش رساند. اگر این شرکت بتواند در سال ۲۰۱۶ به پیش‌بینی‌های خود دست یابد، رشدی ۳۰ درصدی در فروش خواهد داشت.

Richard Yu Chengdong، مدیر اجرایی بخش مشتریان هواوی، روز چهارشنبه در یک مصاحبه اعلام کرد: “ما برای رسیدن به آمار فروش ۱۴۰ میلیون دستگاه در سال جاری، خوشبین و امیدوار هستیم. اما تعداد فروشگاه‌های ما برای رسیدن به این هدف کافی نیستند و تلاش می‌کنیم تا فروشگاه‌های بیشتری در سرتاسر جهان افتتاح کنیم.”

تا پایان ماه می سال جاری، مجموع فروشگاه‌های هواوی در سرتاسر جهان، ۳۵ هزار عدد بود. ۱۱ هزار فروشگاه این شرکت در چین قرار دارند. ۶۵۰۰ فروشگاه در بقیه‌ی قاره‌ی آسیا، ۶۲۰۰ فروشگاه در اروپا و ۱۵۰۰ فروشگاه نیز در آمریکای جنوبی واقع شده‌اند. با این آمار، هواوی در ۱۷۰ کشور جهان، فروشگاه دارد.

طبق آماری که روز پنجشنبه توسط Huawei Technologies اعلام شد، این شرکت در نیمه‌ی اول سال جاری با رشد ۴۱ درصدی در درآمد فروش مواجه بوده که رقم آن را به ۱۱.۶ میلیارد دلار رسانده است. در ادامه‌ی این آمار آمده است که بیش از نیمی از این درآمد از فروشگاه‌های این کشور در خارج از چین بدست آمده است.

نقل از زومیت

منبع PHONEARENA
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت