آیفون ۸ با تغیرات زیادی عرضه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
آیفون 8 با تغیرات زیادی عرضه می شود

آیفون ۸ با تغیرات زیادی عرضه می شود

آیفون ۸ با تغیرات زیادی عرضه می شود

کمپانی اپل تصمیم دارد تا آیفون ۸ سال آینده اش را با صفحه نمایش بزرگ و خمیده و بدون حاشیه تولید کند .

در حال حاضر اپل تمایل دارد گوشی های نسل جدید خود را با تغییرات زیادی همراه کند . البته طراحی آیفون ۸ به طور کلی نهایی نشده است ولی بر اساس اطلاعات جدیدی که به تازگی منتشر شده است ، اخبار جدیدی در دسترس قرار گرفته است .

اطلاعاتی که در دسترس قرار گرفته است توسط تحلیل‌گری است که می‌گوید مشخصات را از تامین‌کنندگان چرخه‌ی تولید اپل بدست آورده است.

این تحلیل‌گر بیان کرده است : ظاهرا طراحی آیفون ۸ در حال حاضر قطعی و نهایی نشده است، اما صفحه نمایش بدون حاشیه و خمیده محتمل‌ترین گزینه است. آیفون ۸ دارای صفحه نمایش ۵ اینچی و آیفون ۸ پلاس دارای صفحه نمایش ۵.۸ اینچی خواهد بود.

علاوه بر گفته های این تحلیل ‌گر ، مینگ چی کو، تحلیل‌گر KGI و خبرگزاری Nikkei جزء افرادی هستند که به ابعاد ۵ و ۵.۸ اینچی اشاره کرده اند . البته این احتمال نیز وجود دارد که صفحه نمایشگر این گوشی ها افزایش نیابد و تنها حاشیه گوشی کم شود که این کار باعث می شود اپل صفحات نمایش بزرگ‌تر را در گوشی‌ها با ابعاد گذشته ارائه دهد.

این تحلیل‌گر بیان کرده است که فقط نسخه‌ی پلاس دارای صفحه نمایش با پنل OLED خواهد بود و غالب این پنل‌ها از سوی ال‌جی و سامسونگ تامین خواهند شد .علاوه بر این احتمال دارد فناوری فورس تاچ از فناوری PCB انعطاف پذیر به سوی فناوری دیگری برود.

در آخر باید بگوییم که گوشی های سری جدید آیفون تغییرات زیادی را متحمل می شود که محتمل ترین آنها بدنه‌ی شیشه‌ای و نوع خاصی از شارژ بی‌سیم است که احتمال دارد آیفون ۸ یا آیفون ۱۰ نام گیرد . حال بی صبرانه منتظر سری جدید گوشی های اپل هستیم.

نظر شما در رابطه با گوشی های سری جدید اپل چیست ؟

منبع : businessinsider
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت