آیفون ۷ نیز منفجر شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

آیفون 7 نیز منفجر شد

آیفون ۷ نیز منفجر شد

چندی پیش به صورت متعدد با خبر منفجر شدن گلکسی نوت ۷ مواجه بودیم که پس از آن شرکت بزرگ کره ای سامسونگ در صدد جمع اوری گوشی های معیوب و جایگزینی آن با گوشی های سالم بود که این مسئله برای شرکت سامسونگ بسیار هزینه بردار و سنگین تمام شد.متاسفانه خبر منفجر شدن گلکسی نوت ۷ همزمان با رونمایی از آیفون ۷ اپل بود و این قضیه باعث شد که بر روی نظر بسیاری از خریداران تاثیر بگذارد و سامسونگ وجهه خود را از دست دهد .

حال باید بگوییم که شرکت سامسونگ تنها شرکتی نیست که گوشی پرچمدارش با مشکل انفجار رو به رو می شود زیرا آیفون ۷ نیز منفجر شد .

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید گوشی آیفون ۷ منفجر شده است و خبری از نام و لوگوی سامسونگ نیست این بار قرعه به نام کمپانی بزرگ اپل افتاده است .

این عکس مربوط به یکی از کاربران ردیت (Reddit) به نام kroopthesnoop است . طبق گفته این کاربر ، گوشی  در زمان نقل و انتقال با این مشکل مواجه شده است  به صورتی که گوشی آیفون ۷ را سفارش می دهد و بعد از تحویل هنگامی که جعبه گوشی را باز می کند با این فاجعه مواجه می شود .

هیچ اطلاع دقیقی در رابطه علت منفجر شدن آیفون ۷ در دست نیست فقط می دانیم که این اتفاق ناگوار در مسیر کارخانه تا محل تحویل به دست مشتری اتفاق افتاده است .

همانطور که از عکس پیداست بخش داخلی بسته بندی گوشی بر اثر انفجار صدمه دیده است ولی بسته بندی دستگاه سالم مانده است .

گفتنی است که گوشی گلکسی نوت ۷ هنگام شارژ کردن با مشکل منفجر شدن مواجه می شده است اما گوشی آیفون ۷ قبل رسیدن به دست صاحبش دچار انفجار شده است . با این حال باید به طرفداران گوشی های آیفون ۷ بگوییم که بدون هیچ نگرانی ای به خرید این گوشی بپردازند زیرا این مسئله به قدری مطمئن نیست که خریداران را نگران کند و فعلا با شک و تردید همراه است .

 

منبع: Phone Arena
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت