ساعت های اندروید به آیفون ۷ وصل نمی شوند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

ساعت های اندروید به آیفون 7 وصل نمی شوند

ساعت های اندروید به آیفون ۷ وصل نمی شوند

طبق گزارشات منتشر شده ساعت های اندروید به آیفون ۷ وصل نمی شوند . گجت های پوشیدنی پا به پای صنعت موبایل در حال پیشرفت و توسعه هستند . ساعت های اندروید  همانند گوشی های هوشمند دارای رقابت تنگاتنگ است و شرکت های بزرگی همچون گوگل و اپل تلاش می کنند که کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند .

یکی از ترفندهایی که گوگل برای جذب دارندگان آیفون به سمت استفاده از ساعت های با OS اندروید استفاده کرده است هماهنگ کردن Android Wear با سیستم عامل ios است که با این کار گوگل امکان اتصال و دریافت پیام ها  از گوشی‌های آیفون به ساعت‌های اندرویدی را فراهم کرده است .

باید بدانید که اتصال ساعت های اندرویدی به آیفون تنها به چند ویژگی مشخص خلاصه می شود اما همین چند ویژگی محدود در آیفون ۷ وجود ندارد  و در واقع ساعت های اندروید به آیفون ۷ وصل نمی شوند .

براساس گزارش های متعدد منتشر شده ، زمان عملیات جفت سازی (Pairing) گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با ساعت های دارای سیستم عامل اندروید به مشکل برخورده است در حقیقت این مشکل در زمان اتصال به بلوتوث گوشی و عملیات جفت سازی اتفاق می افتد .

شرکت گوگل براساس بیانیه ای در انجمن رسمی ای شرکت اعلام کرده است مدل های  Moto 360 نسل دو، Tag Heuer ،ZenWatch ،Fossil ،MK و بعضی از مدل های دیگر به آیفون ۷ وصل نمی شوند .

تا به امروز دلیل اصلی متصل نشدن ساعت اندروید به آیفون ۷ به صورت دقیق مشخص نشده است ولی به نظر می رسد که دلیل این مشکل مربوط به سخت افزار گوشی های آیفون ۷ باشد ولی با این حال شرکت گوگل درصدد این است که علت مشکل به وجود آمده را بررسی کند و هرچه سریع تر مشکل را برطرف کند .

در آخر باید بگوییم که این مشکل به وجود آمده تنها مربوط به ساعت های اندرویدی است و  دارندگان  مدل‌های دیگر SmartWatch از این مشکل نام نبرده اند و گزارشی نشده است .

 

منبع : MOBILESYRUP
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت