منفجر شدن گوشی آیفون ۶ پلاس در هنگام شارژ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
منفجر شدن گوشی آیفون 6 پلاس در هنگام شارژ

منفجر شدن گوشی آیفون ۶ پلاس در هنگام شارژ

منفجر شدن گوشی آیفون ۶ پلاس در هنگام شارژ

به تازگی اخبار منفجر شدن گوشی آیفون ۶ پلاس در هنگام شارژ منتشر شده است در حالی که این گوشی از لوازم جانبی استاندارد و اصلی خود استفاده کرده است به همین دلیل نمی توان تقصیر را گردن تجهیزات شارژ گوشی انداخت .

گوشی منفجر شده متعلق به شخصی به نام استرادا ساکن در فرسنو واقع در ایالت کالیفرنیا است . این شخص گوشی خود را توسط شارژر استاندارد  که در جعبه اصلی گوشی قرار داده شده بود شارژ می کرد . در نیمه های شب که گوشی در حال شارژ بوده است ناگهان با صدایی عجیب و بوی سوختنی همراه می شود .وقتی که این شخص به گوشی خود نگاه می کند گوشی را در حال آتش گرفتنن همراه با دود غلیظ مشاهده می کند .

طبق گزارش های صورت گرفته کاربر موردنظر گوشی خود را ۳ ماه پیش خریداری کرده بوده است . وی فردای روز حادثه این جریان را به اطلاع نمایندگان اپل رساند و تصاویر گوشی سوخته شده را برایشان ارسال کرد . فروشگاه اپل یک نسخه سالم جایگزین گوشی سوخته شده در اختیار این شخص گذاشت .

در طی این حادثه فرد موردنظر  آسیب جسمی ندیده است اما میز اتاقش آسیب دیده است .همچنین پایه شارژ ساعت هوشمند اپل واچ او نیز طی این حادثه آسیب جزئی ای دیده است .

علاوه بر این حادثه ، در هفته گذشته نیز گوشی آیفون ۶ پلاس یک دانشجوی آمریکایی در جیب پشتی شلوارش منفجر شد .

هنوز مشخص نیست که دلیل آتش سوزی های گوشی آیفون ۶ پلاس چیست ولی به احتمال زیاد این موضوع با نقص در باتری در ارتباط است .

کمپانی بزرگ اپل هنوز در رابطه با این دو حادثه هیچ حرفی به میان نیاورده است و در حال بررسی است که به چه دلیل این اتفاقات رخ داده است .

نظر شما در رابطه با انفجار گوشی آیفون چیست ؟ آیا قرار است  گوشی های آیفون ۶ اس پلاس دچار سرنوشت گلکسی نوت ۷ شود ؟

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت