آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ مارس ۲۰۱۷ عرضه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
آپدیت بعدی ویندوز 10 مارس 2017 عرضه می شود

آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ مارس ۲۰۱۷ عرضه می شود

آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ مارس ۲۰۱۷ عرضه می شود

براساس گزارش های منتشر شده آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ مارس ۲۰۱۷ عرضه می شود .

ویندوز ۱۰ را می توان جزء موفقیت های مهم شرکت مایکروسافت طی یک سال گذشته دانست .  ویندوز های منتشر شده پس از نسخه  XP و ۷ به آن صورتی که انتظار می رفت مورد استقبال کاربران قرار نگرفت اما ویندوز ۱۰ با تغییرات اساسی در ظاهر و ساختار توانست نظر همگان را به خود جلب کند و محبوبیت زیادی پیدا کند .

مایکروسافت به ساخت اپلیکیشن‌های ویندوز ۱۰ و ارتقاء این سیستم عامل توجه خاصی دارد و طبق برنامه ای که توسط این کمپانی تنظیم شده است در هر سال ۲ آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ وجود خواهد داشت .  اما تمرکز برای بروزرسانی و بهبود نسخه‌ی Enterprise باعث شد که امسال یک آپدیت گسترده برای این ویندوز داشته باشیم که براساس شایعات منتشر شده به احتمال زیاد آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ مارس ۲۰۱۷ عرضه می شود .

آپدیت جدید دارای نام Redstone 2 است که قرار است تغییرات گسترده ای ، هم برای نسخه دسکتاپ و هم برای نسخه موبایل عرضه کند . همچنین پیش بینی می شود امکانات کانتینیوم ویندوز ۱۰ موبایل بهبود و گسترش یابد .

طبق بررسی های صورت گرفته ویندوز ۱۰ نسخه‌ی Insider Preview اخیراً منتشر شده است . همچنین شاهد اشاره به ویندوز ۱۰ با ورژن ۱۷۰۳ هستیم که ظاهراً اشاره به ماه سوم سال ۲۰۱۷ دارد.

جالب است بدانید که در بروزرسانی هایی که صورت می گیرد شماره ورژن ویندوز از یک عدد چهار رقمی تشکیل می شود . دو رقم اول این عدد نشان دهنده سال و دو رقم دوم نشان دهنده ماه عرضه آپدیت است . به عنوان مثال ورژن ۱۷۰۳ یعنی ماه سوم سال ۲۰۱۷ منتشر می شود .

ولی با این حال نیز شماره نسخه دلیل قطعی برای ارائه نسخه جدید در ماه مارس نیست ولی با توجه به شایعات مطرح شده دور از انتظار هم نیست که این شایعات به واقعیت بپیوندد . البته هنوز نام رسمی و عمومی این آپدیت مشخص نیست .

 

 منبع : MSPOWERUSER
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت