ورود رسمی آیفون ۷ به بازار در ۱۳ آبان

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
ورود رسمی آیفون 7 به بازار در 13 آبان

ورود رسمی آیفون ۷ به بازار در ۱۳ آبان

ورود رسمی آیفون ۷ به بازار در ۱۳ آبان

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی بیان کرد : گوشی های هوشمند آیفون ۷ که به طور رسمی و قانونی وارد ایران شده اند ، در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ روز پنج شنبه وارد بازار می شوند و بالطبع قیمت آن کاهش می یابد .

غلامحسین کریمی خراسانی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی بیان کرد : «همه‌ی گوشی‌های آیفون ۷ که هم اکنون در بازار وجود دارد، قاچاق هستند. این در حالی است که گوشی‌هایی که توسط ۶ یا ۷ شرکت به صورت قانونی وارد کشور شده و از گمرکات قانونی کشور ترخیص خواهد شد، دارای گارانتی واقعی بوده و IMEI آنها در شبکه گمرک و سازمان صنعت و معدن ثبت شده است.»

کریمی خراسانی در رابطه با خرید گوشی های آیفون ۷ تاکید کرد :  «پیش از این نیز وقتی از گوشی آیفون ۷ رونمایی شد، به مردم اطلاع رسانی کردیم تا گوشی‌ها‌یی را که از مجاری غیر رسمی وارد کشور شده است، خرید نکنند تا در بحث گارانتی و سایر موارد به مشکل نخورند.»

او همچنین بیان کرد که :  «هیچ یک از شرکت‌های مورد تأیید وزارت صنعت، معدن و تجارت برای واردات آیفون، نماینده رسمی اپل نیستند. اپل سیاست‌های خودش را برای اعطای نمایندگی دارد و بیشتر فروشگاه‌های آیفون در کشورهای دنیا که با نام اپل استور فعال هستند، خدمات اصلی شرکت اپل را ارائه می‌دهند. تا کنون در کشور ما به ۱۷ شرکت، مجوز واردات گوشی‌‌های آیفون را داده‌اند و هیچ فرد حقیقی در واردات قانونی این گوشی‌ها دخالتی ندارد. در واقع این شرکت‌ها گوشی‌های آیفون را به صورت غیرمستقیم می‌خرند و با خدمات و گارانتی خود در اختیار مردم می‌گذارند. »

کریمی در آخر بیان کرد: «گارانتی که واردکنندگان رسمی آیفون ارائه می‌دهند، ۱۸ ماهه است. این شرکت‌ها موظفند سرویس و خدمات مناسبی به مردم ارائه دهند و اگر تخلفی از آنها سر زده شود، اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی ارتباطی و لوازم جانبی با آنها برخورد خواهد کرد.»

 منبع : جام جم آنلاین

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت