اینترنت به دانشگاه ها ۵۰ درصد ارزانتر عرضه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
اینترنت به دانشگاه ها 50 درصد ارزانتر عرضه می شود

اینترنت به دانشگاه ها ۵۰ درصد ارزانتر عرضه می شود

اینترنت به دانشگاه ها ۵۰ درصد ارزانتر عرضه می شود

طبق مصوبه ای که توسط هیات مدیره شرکت اتباطات زیرساخت به تصویب رسیده است ، این شرکت اینترنت را ۵۰ درصد ارزان تر به دانشگاه ها عرضه می کند .

دیروز ۲۷ مهرماه ۹۵ طی یک نشست هم اندیشی مدیران در مکان مجتمع انقلاب اسلامی ، مهندس محمد جواد آذری جهرمی معاون وزیر ،رییس هیات مدیره و مدیر عامل  شرکت ارتباطات زیرساخت حضور داشتند و هدف از این نشست  دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه بود .

آذری جهرمی بیان کرد :  نگاه انتقادی ومنصفانه شما نسبت به قراردادها برای شرکت سازنده وسیاست اصلی ماست .

وی ادامه داد : در حال حاضر ماموریت ها تغییر پیدا کرده است و با ایجاد کمیته فنی و بازرگانی با حضور مدیران کل استانی و کارشناسان صاحب نظر  موضوعات فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع  شرکت در تمامی  قراردادها  لحاظ خواهد شد .

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت بیان کرد : با توجه به اینکه این شرکت ، پیشران توسعه صنعت ICT است باید به نقش کلیدی این شرکت در توسعه زیر ساخت های ارتباطی توجه داشته باشیم .

مهندس آذری جهرمی در رابطه با تغییر و تحولات در ساختار این شرکت بیان کرد: تغییرات ایجاد شده در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت بسیار ضروری بوده است و در زنجیره واگذاری خدمات دیتا ، کیفیت به مشتریان افزایش می یابد . هدف اصلی ما این است تا نقش ستاد را کاهش دهیم .

در ابتدای این نشست هم اندیشی مهندس اسماعیل رادکانی معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت بیان کرد : قرارداهای جدید باید براساس پیشرفت فناوری و شرایط جدید تدوین شود و به همین دلیل از مدیران ادارات ارتباطات زیرساخت استان ها دعوت به عمل آمده است تا نظرات و پیشنهادهای خود را برای عقد قراردادهای بعدی ارائه دهند .

در آخر با توجه به تصمیم هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، از این پس تمامی دانشگاه های سراسر کشور می توانند اینترنت مورد نیاز خود را باقیمتی پایین تر (۵۰درصد کمتر) از طریق شرکت ارتباطات زیرساخت تهیه کنند.

منبع: ارتباطات زیر ساخت
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت