بیش از یک میلیون کاربر به نوت ۷ خود پایبندند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
بیش از یک میلیون کاربر به نوت 7 خود پایبندند

بیش از یک میلیون کاربر به نوت ۷ خود پایبندند

بیش از یک میلیون کاربر به نوت ۷ خود پایبندند

با توجه به آخرین اخباری که درباره گوشی گلکسی نوت ۷ در اختیار کاربران قرار گرفت ، سامسونگ تصمیم داشت که تمام گوشی های نوت ۷ را جمع آوری کند و خبر داد که با گلکسی نوت ۷ خداحافظی کنید . اما در حال حاضر هنوز بیش از یک میلیون کاربر به نوت ۷ خود پایبندند و از گوشی خود استفاده می کنند و دستگاه ها را بازنگردانده اند .

شرکت سامسونگ به دستور CPSC فراخوان دومی برای گوشی های نوت ۷ خود داد و اعلام به جمع آوری این گوشی ها کرد .اما هنوز هم تعداد زیادی از کاربران هستند که نوت ۷ خود را نزد خود نگه داشته اند و آن را برنگردانده اند .

براساس گزارش خبرگزاری کره‌ای Korea JoongAng Daily دارندگان نوت ۷ هیچ تمایلی ندارند که گوشی خود را تعویض کنند به دلیل اینکه نمی توانند دستگاهی مشابه آن پیداکنند و نمی خواهند به گوشی های برند دیگر روی آورند .

اما برای دارندگان گلکسی نوت ۷ جای نگرانی وجود دارد زیرا شرکت سامسونگ ساخت این گوشی ها را متوقف کرده است و سلامتی این کاربران در خطر است .

اگر شما نیز جزء یکی از دارندگان گلکسی نوت ۷ هستید بهتر است که تا قبل از ۱۱ دی ماه (۳۱ دسامبر) گوشی خود را تحویل نمایندگی ها و مراکز فروش سامسونگ دهید و از مزایایی  که کمپانی کره‌ای برای کاربران در نظر گرفته است استفاده کنید .

 

 منبع SAMMOBILE

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت