معرفی نحوه ی بازی پوکمون گو

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

معرفی نحوه ی بازی پوکمون گو

آموزش پوکمون گو Pokemon Go

بازی پوکمون گو ،بازی محبوب در بین کاربران ، یک بازی مبتنی بر مکان به شمار می آید که توسط موقعیت جغرافیایی واقعی شما طراحی شده است . به صورتی که هنگامی که این بازی را بر روی گوشی خود نصب می کنید ،در خیابان قدم می زنید ودر صفحه نمایش گوشی خود به جستجوی موجودات جذاب می پردازید . در این بازی همواره باید به صورت آهسته قدم بردارید زیرا این موجودات جذاب در جاهایی قرار دارند که حتی شما فکرشان هم نمی کنید. برای اطلاع و آشنایی بیشتر با تاریخچه بازی پوکمن گو  سایر مطالب مندرج در سایت آی تی نما را مطالعه نمایید .

در این بازی غول های وحشی نمی توانند به شما حمله کنند و احتیاجی به جنگ با آنها و پیروزی در نبرد ندارد.با توپی که در اختیار شما است به نام  «Pokeball» فقط کافی است به سمت انها پرتاب شود و آنها را به دام بیندازید، این پوک بالها به صورت دستی پرتاپ می شود و تعدادشان محدود است.

در این میان توپ هایی وجود دارد که که باعث می شود شانس شما برای به دام انداختن این غول ها قبل از فرار کردنشان افزایش یابد .چراکه شما در انتخاب پرتاپ محدود هستید و در واقع هیچ راه تمرینی وجود ندارد پس شما مجبور هستید که بهترین پرتاب را داشته باشید.در ضمن در این بازی پس از به دام انداختن این موجودات باید آنها را با ورزش هایی خاص تقویت کنید.

هنگامی که وارد بازی می شوید ابتدا باید یک مربی زن یا مرد را انتخاب کنید و طبق لباس های موجود و سلیقه خود ظاهر مربی مورد نظر خود را تعیین کنید. در این هنگام باید با یک پوکمون بازی را شروع کنید.حال از طریق نقشه باید دنبال پوکمون ها بگردیم به این صورت که آیکن های آبی نشانگر وجود پوکمون ها هستند که اصطلاحا به آن «پوک استوپ» می گویند.

نکته لذت بخش این بازی این است که باید تمام محل اطراف خود را بگردید تا بتوانید این ایکن های آبی را مشاهده کنید و پوکمون ها را به دام بیندازید.

هنگامی که پوک استوپ مشاهده کردید باید انگشت خود را روی آن swipe کرده تا وضعیت آن را بررسی کنید. رنگ بنفش نشان از آن دارد که این پوک استوپ قبلا توسط یک فرد دیگری گرفته شده است اما نگران نباشید پس از گذشت چندین ساعت به رنگ آبی در خواهند آمد تا شما بتوانید ان را آزاد کنید و از این پوک استوپ استفاده کنید

گفتنی است این نرم افزار به صورت رایگان برای عموم مورد استفاده است اما دارای پرداخت درون برنامه ای میباشد که روند طی کردن مراحل را سریع تر انجام میدهد، مانند خرید سکه که در این بازی به آن پوک کوین گفته میشود و برای آزاد کردن پوکومون گو های جدید مورد استفاده قرار میگیردکه البته از طریق مارکت های گوشی هوشمند شما قابل خریداری است.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه ها

  1. پینگ بک: تاریخچه بازی پوکمون گو Pokémon Go | آی تی نما
  2. این بازی عالیییه !فوق العادسس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت