گلکسی نوت ۸ سامسونگ سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
گلکسی نوت 8 سامسونگ سال 2017 عرضه می شود

گلکسی نوت ۸ سامسونگ سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

گلکسی نوت ۸ سامسونگ سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

در روز گذشته سامسونگ بیانیه ای منتشر کرد که به وضوح در آن دیده می شد که این شرکت تصمیم دارد گوشی نوت ۸ را وارد بازار کند و به هیچ  عنوان قصد ندارد که به تولید گوشی های سری نوت پایان دهد . همه ی کاربران پس از انفجارهای گلکسی نوت ۷ فکر می کردند که شرکت سامسونگ به طور کل ساخت سری نوت را کنار خواهد گذاشت اما اکنون برخلاف تفکر همگان ، کمپانی سامسونگ با قوتی بیش از پیش بر ساخت گوشی های نوت اصرار دارد .

بیانیه سامسونگ به شرح زیر است :

مالکان اسبق گوشی های گلکسی نوت ۷ ، که گوشی های خود را با گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج تعویض کنند ، می توانند سال آینده گوشی خود را با یک گلکسی اس ۸ و یا گلکسی نوت ۸ عوض کنند .یعنی به صورت رایگان می توانند گوشی خود را برای بار دیگر تعویض کنند و  گلکسی اس ۸ و یا گلکسی نوت ۸ را دریافت کنند .

البته این موضوع با پرداخت ۵۰ درصد از هزینه‌ی خرید گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج میسر می‌شود و در واقع به نوعی سامسونگ برای مالکان اسبق نوت ۷ تخفیفی ۵۰ درصدی ارائه می‌کند.

همانطور که در بیانیه مشاهده می کنید ، شرکت سامسونگ به صراحت از گلکسی نوت ۸ نام برده است و قرار است این گوشی در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شود .

 گوشی های سری نوت از بهترین گوشی های سامسونگ محسوب می شود و به نوعی باعث محبوب شدن فبلت ها شده است و به همین دلیل سامسونگ تصمیم ندارد که با وجود خدشه دار شدن این سری از گوشی ها ، به ساخت آن پایان دهد و این سری از گوشی ها را کنار بگذارد یا حتی نام این سری را تغییر دهد .

نظر شما در رابطه با گوشی های سری نوت چیست ؟

منبع : SAMSUNG

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت