آیا گلکسی اس ۸ زودتر از موعد عرضه میشود؟

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
آیا گلکسی اس 8 زودتر از موعد عرضه میشود؟

آیا گلکسی اس ۸ زودتر از موعد عرضه میشود؟

آیا گلکسی اس ۸ زودتر از موعد عرضه میشود؟

بعد از اتفاق های نا به هنجاری که برای گوشی های گلکسی نوت ۷ افتاد ،برای جبران سامسونگ تصمیم دارد گوشی گلکسی اس ۸ را تولید کند و نظر همگان را به آن جلب کند .

طبق آخرین اخبار گوشی گلکسی اس ۸ در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد اما می دانیم که سال ۲۰۱۶ برای شرکت سامسونگ سال عادی ای نبوده است و شاهد صحنه های دلخراش مربوط به انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ بوده است . حال سامسونگ بیان کرده است که برای تغییر ذهنیت کاربران و پاک کردن ذهنشان تصمیم دارد که گوشی گلکسی اس ۸ را جایگزین نوت ۷ کند و این گوشی را زودتر از موعد اصلی خود روانه بازار کند .

در واقع گلکسی اس ۸ محصولی استراتژیک برای سامسونگ به حساب می آید ، در حالی که با عرضه گوشی های پیکسل گوگل رقابت بین گوشی های اندروید بسیار بیشتر شده است و علاوه بر پرچم داران اندروید ، رقابت همیشگی با گوشی های قدرتمند اپل را نیز  نباید فراموش کرد.

از سوی دیگر هنوز علت منفجر شدن گوشی های گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ به طور دقیق مشخص نشده است و از نگرانی هایی که در رابطه با معرفی زودهنگام گلکسی اس ۸ به وجود می آید همین است زیرا کاربران هنوز به طور یقین مطمئن نیستند که گوشی های بعدی سامسونگ از این مشکلات مستثنی باشند .

در شایعه ای دیگر سامسونگ در حال بررسی و تحقیقات بر روی مشکلات بوجود آمده در گلکسی نوت ۷ است و احتمال دارد که عرضه این گوشی با تعویق همراه شود .

به دلیل تمرکزی که سامسونگ برای یافتن مشکلات گلکسی نوت ۷ معطوف داشته احتمالاً این شرکت مجبور خواهد شد تا گلکسی اس ۸ را با تاخیر دو هفته‌ای معرفی کند.

کمپانی بزرگ سامسونگ امیدوار است که پرچمدار جدیدش باعث شود تا تفکر بد مشتریان در مورد مشکلات گلکسی نوت ۷ به طور کامل اصلاح شود.

نظر شما در رابطه با تصمیم گیری سامسونگ چیست ؟

منبع : ANDROIDHEADLINES

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت