تغییر در نرخ تعرفه های اینترنت و تلفن ثابت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه
تغییر در نرخ تعرفه های اینترنت و تلفن ثابت

تغییر در نرخ تعرفه های اینترنت و تلفن ثابت

تغییر در نرخ تعرفه های اینترنت و تلفن ثابت

شرکت مخابرات ایران در قبض های دوره جدید خود تغییراتی صورت داده است به صورتی که شاهد افزایش تعرفه تلفن ثابت و کاهش نرخ اینترنت خواهیم بود .

آقای داود زارعیان ،معاون شرکت مخابرات ایران در رابطه با تغییر در نرخ تعرفه های اینترنت و تلفن ثابت اعلام کرد : «تعرفه‌های جدید تلفن ثابت و اینترنت طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، در قبوض جدید مشترکان مخابرات اعمال شده است. کارکرد مشترکان در قبوض اول مرداد تا اول مهر ۹۵ با در نظر گرفتن تعرفه‌های جدید، محاسبه شده است.»

در قبض های دوره جدید مشترکان احتساب تعرفه تماس شهری درون استانی از ۳۰ ريال به ۴۵ ريال در ازای هر یک دقیقه تغییر یافته است . همچنین هزینه حداقل کارکرد شهری که به ازای هر دوره محاسبه می شود ۲۹۷۰ تومان است . میزان مدت زمان تماس برای هر تلفن روستایی ۲۰۰ دقیقه و برای هر تلفن شهری ۳۳۰ دقیقه در نظر گرفته شده است که در قبوض شهری حدود ۲۹۷۰ تومان به ازای یک دوره دو ماهه می‌شود.

زارعیان معاون مخابرات ایران در زمینه نرخ جدید تعرفه های اینترنت بر روی قبض ها اعلام کرد : برای مشترکانی که از اینترنت حجمی مخابرات استفاده می کنند کاهش تعرفه اینترنت در نظر گرفته شده است . به صورتی که از این به بعد کاربران اینترنت حجمی مخابرات ۶۷ درصد پایین‌تر از تعرفه‌های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات هزینه می دهند .

در ادامه افزود : طبق مصوبه ای که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسانده است ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک ساله معدل ۱۶۴ هزار تومان است اما در حال حاضر اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی شرکت مخابرات به قیمت ۹۰ هزار تومان محاسبه می شود .

منبع : خبرگزاری مهر

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت